lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog

Byłam po raz pierwszy u doktora Dariusz Sokołowskiego z torbielą z przegrodami. Niestety nie skierował mnie na biopsję ponieważ stwierdził że ona sama się wchłonie (aczkolwiek może tak być) i kazał przyjść na kolejną wizytę za pół roku. Natomiast po konsultacji z radiologiem stwierdziłam, że jednak zdecyduję się na biopsję żeby mieć 100% pewności aby za pół roku nie było niespodzianki. Wizyta faktycznie była krótka i miałam wrażenie, że nie spojrzał na moje wyniki usg, piersi zbadał mi błyskawicznie (być może to jest kwestia wprawy) Rozumiem, że doktor jest tylko ...

Rozumiem, że doktor jest tylko człowiekiem i może się mylić, ale wolałabym dowiedzieć się więcej o mechanizmach powstania choroby a nie szukać sobie takich informacji u internecie.
Poza tym jest konkretny, bez zbędnych tkliwości, twarz bez emocji - uważam to za plus.

Wspaniały diagnostyk! Jeśli Pan doktor mówi żeby nie panikować, że jest dobrze, to trzeba mu wierzyć. Kolejne ewentualne badania tylko to potwierdzą. Przekonałam się o tym już dwukrotnie. Jest Pan wspaniały! Dziękuję

Doktor Dariusz Sokołowski jest doskonałym specjalistą, tłumaczy wszystko dokładnie, zrozumiale, powtarza do pełnego zrozumienia. Pociesza tonem głosu, pewnością siebie. Nabiera się do Niego zaufania od razu i nawet na chwilę nie straci! Doktorze, Wielkie Dzięki i powodzenia!

Doktorze, Wielkie Dzięki i powodzenia!

Bardzo dobry onkolog i wspaniały chirurg. Pod opieką tak kompetentnego lekarza można się czuć bezpiecznym....Dziękuję Panie Doktorze!

Taka profesjonalna opieka w tak trudnym schorzeniu, to prawdziwe błogosławieństwo, powodzenia doktorku kochany, dużo cierpliwości,

Krótko mówiąc; profesjonalista... Podejście do pacjenta, leczenie oraz wiedza to jego główne atuty.. Naprawde godny polecenia.

Zaopiekowal sie mna ,ze wogole nie czulam strachu,bylam bezpieczna i pod dobra opieka,obecnie jestem po amputacji piersi i czuje sie barzo dobrze.Wszystkim chorym zycze aby trafili w rece tak wspanialego lekarza.Ela

Tylko do doktora Sokołowskiego! Znakomity chirurg onkolog, przed operacją wszystko dokładnie mi wytłumaczył i uspokoił, jest świetnym specjalistą,cierpliwy,potrafi słuchać i to bez względu na wizytę publiczną czy prywatną.Polecam!! Iwona

• Świetny specjalista, życzliwy i oddany lekarz, wspaniały chirurg. Cierpliwie omawia trudne tematy, dokładnie i przystępnie wszystko wyjaśnia, nie pozostawia pacjenta w niewiedzy, nie stresuje. Ma się poczucie, że jest się otoczonym troskliwą opieką. Uważam, że mam dużo szczęścia, że trafiłam właśnie do dr Sokołowskiego. Polecam gorąco.

bardzo dobry specjalista, godny polecenia....już długo do niego chodzę i ciesze się że jestem pod opieką takie dobrego specjalisty. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy iwyjaśni.Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gdańsk"?

Gdański Uniwersytet Medyczny
Gdańsk

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława