lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog

Tylko do doktora Sokołowskiego! Znakomity chirurg onkolog, przed operacją wszystko dokładnie mi wytłumaczył i uspokoił, jest świetnym specjalistą,cierpliwy,potrafi słuchać i to bez względu na wizytę publiczną czy prywatną.Polecam!! Iwona

bardzo dobry specjalista, godny polecenia....już długo do niego chodzę i ciesze się że jestem pod opieką takie dobrego specjalisty. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy iwyjaśni.Polecam

Polecam tego lekarza, trafiłam do niego zupełnie przypadkiem i jestem bardzo mile zaskoczona. Świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

• Świetny specjalista, życzliwy i oddany lekarz, wspaniały chirurg. Cierpliwie omawia trudne tematy, dokładnie i przystępnie wszystko wyjaśnia, nie pozostawia pacjenta w niewiedzy, nie stresuje. Ma się poczucie, że jest się otoczonym troskliwą opieką. Uważam, że mam dużo szczęścia, że trafiłam właśnie do dr Sokołowskiego. Polecam gorąco.

Doktor Sokołowski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - tłumaczył wszystko cierpliwie i dokładnie, dopóki mnie nie uspokoił; zlecił dodatkowe badanie, upewnił się czy wszystko do mnie dotarło:) polecam:)

Doktor Sokołowski jest świetnym specjalista godnym polecenia!super podejscie do pacjenta!! Oby wiecej takich lekarzy!!!!

Wspaniały lekarz, znakomity specjalista i świetny chirurg a przy tym życzliwy,cierpliwy i serdeczny człowiek. Profesjonalista, dla którego zdrowie pacjenta jest sprawą nadrzędną. Polecam.