lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog

Polecam tego lekarza, trafiłam do niego zupełnie przypadkiem i jestem bardzo mile zaskoczona. Świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Wspaniały lekarz, znakomity specjalista i świetny chirurg a przy tym życzliwy,cierpliwy i serdeczny człowiek. Profesjonalista, dla którego zdrowie pacjenta jest sprawą nadrzędną. Polecam.

Doktor Sokołowski zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - tłumaczył wszystko cierpliwie i dokładnie, dopóki mnie nie uspokoił; zlecił dodatkowe badanie, upewnił się czy wszystko do mnie dotarło:) polecam:)

Doktor Sokołowski jest świetnym specjalista godnym polecenia!super podejscie do pacjenta!! Oby wiecej takich lekarzy!!!!