lekarz Dariusz Szyszkowski

2,2
1,7
1,9
1,8

Nie tylko nie polecam, ale przestrzegam!!! Ktoś tu pisał o kolejkach do Pana Doktora, no owszem są, gdyż pacjent często nie ma wyboru, gdyż Pan Doktor notorycznie się spóźnia (i to jak). Jak człowiek doczeka się audiencji u Nadczłowieka to uzyska jedynie podłe samopoczucie, bo strata czasu i brak pomocy. Publiczna Służba Zdrowia ale lekarz nie prowadzi w niej działalności charytatywnej. Żenada!

Niestety ja nie mam dobrego zdania. Lekarz bez problemu przyjął spóźnionego pacjenta (wizyta 85 zł) mimo że wiedział, że nie przeznaczy mu odpowiedniej ilości czasu. Skierował na RTG (36 zł) po czym po prostu sobie poszedł. Jeśli się nie dysponuje czasem, to najprościej jest powiedzieć spóźnionemu pacjentowi, że odmawia przyjęcia z powodu spóźnienia, bez narażania go na koszta.

Lekarzem bym go nie nazwał, po wizycie na którą ciężko się umówić oglądając moje schorzenie ortopedyczne stwierdził po 2-3 sek. że on się tym nie zajmuje:)(nawet nie obejrzał papierów) potem stwierdził że żadnych badan mi nie przepisze bo nie dostanie premii...stwierdził żebym sobie zrobił prywatnie bo służba zdrowia też musi zarabiać, po fochu obejrzał kolano jednak nic nie pomógł, ogólnie był pozbawiony chęci pomocy, zaangażowania. ODRADZAM WSZELKIE WIZYTY U TEGO LEKARZA.

ODRADZAM WSZELKIE WIZYTY U TEGO LEKARZA.

Podpisuję się pod powyższym komentarzem. Osoba ograniczająca kontakt z chorym do absolutnego minimum. Zero porad co robić po operacji ze schorzeniem, nic co do rehabilitacji. Zero uczuć wyższych. A ponad to, często poleca się na prywatne wizyty w Luxmed, choć w szpitalu też przecież przyjmuje...

uważa że starszych ludzi się nie leczy - cytuję jego słowa:" to może do stu lat będzieemy leczyć" przy pacjencie stwierdził że w tym wieku to on ma zrobić?

Cóż, ten felczer próbował kiedyś leczyć poważne złamanie prawej ręki znanej mi osobie. Po jego "fachowym" zabiegu kobieta musiała być poddana koejnym trzem operacjom - każda po 4 -5 godzin pod narkozą, która w jej przypadku z uwagi na wadę serca była niewskazana. Ordynator Oddziału Ortopedii z Krasnickiej osobiście przepraszał pacjentkę, bojąc sie procesu odszkodowawczego, do którego nie doszło tylko z uwagi na to, że poszkodowana nie chciała robić rozgłosu wokół swojej osoby. Pan Ordynator wspominał o wielokrotnych skargach i zamiarze usunięcia podstarzałego lowelasa z Oddziału. Nie wiem zatem skąd te pzoytywne komentarze

Doskonały lekarz i człowiek. Bardzo szybka i trafna diagnoza, wskazania rehabilitacyjne i o chorobie można zapomnieć. Życzę wszystkim żeby spotykali na swoich drogach samych takich lekarzy, a przykre przypadłości łatwiej będzie można zwalczać. Jedyny "minus" to długie kolejki do Pana Doktora, ale świadczy to o Jego kompetencji bo przeciez to "rynek jest najlepszym arbitrem".

Nie zgadzam się z poniższą opinią doktor jest miłym i sympatycznym specjalistą, który bardzo mi pomógł.

Zadufany w sobie... nierzetelny... niepunktualny... jednym zdaniem - nie godny polecenia.