Pan doktor jest moim lekarzem prowadzi moją 1 ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona.Przed nim miałam niestety kontakt z 3 innymi lekarzami którzy po prostu zachwiali moją wiarę zarówno w państwową służbę zdrowia jak i w prywatną.Dzięki panu doktorowi uwierzyłam że są w Polsce ginekolodzy z powołania i że lekarz może być życzliwy i miły.Doktor jest bardzo kompetentny,poświęca bardzo dużo czasu pacjentce,wszystko dokładnie tłumaczy.Odpowiada ze spokojem na każde pytanie,zawsze miły uśmiechnięty i bardzo delikatny.Oby więcej takich lekarzy bo jak widać na przykładzie doktora to i chodząc do lekarza państwowo można być pod fachową opieką,czuć się rozumianą i bezpieczna przez całą ciążę.

Niezwykle mily, taktowny, kompetentny lekarz. Odbieral porod mojego dziecka i jestem przekonana, ze nikt inny nie walczylby tak jak on o szczesliwe zakonczenie ciezkiego porodu. Jestem doktorowi bardzo wdzieczna. Polecam wszystkim paniom ktorym zalezy na bardzo dobrym lekarzu, delikatnym i uprzejmym.

P.Tarwacki jest bardzo dobrym ginekologiem. Prowadzi moją ciąże i jestem z niego zadowolona. Jest bardzo dokładnym,miłym uśmiechnietym lekarzem. zawsze wszystko wytlumaczy sprawdzi poleci. Jestem zadowolona z niego i polecam wszystkim innym kobieta.

Najlepszy ginekolog, jakiego w życiu spotkałam, a dobiegam 50-ki.Profesjonalny.

Najlepszy ginekolog, jakiego w życiu spotkałam, a dobiegam 50-ki.Profesjonalny.

DWA DNI TEMU ZOSTAŁY USUNIĘTE MI DWA TORBIELE,KTÓRE MIAŁAM UMIESZCZONE NA JAJNIKACH. JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC OKAZANĄ PRZEZ DOKTORA DARIUSZA TARWACKIEGO. W IMIENIU SWOIM I RODZINY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. ŻYCZĘ KAŻDEJ KOBIECIE MIEĆ TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA GINEKOLOGA!!!!

Fantastyczny lekarz. Przemiły, kulturalny i przede wszystkim życzliwy. Mogę bez wahania powiedzieć, ze to lekarz z powołaniem. Badania są delikatne, ale dokładne. Pan doktor jest bardzo cierpliwy i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie go polecam!!!

Polecam każdej kobiecie, szczególnie tym paniom, które są uprzedzone do ginekologów płci męskiej.Pan doktor jest niezwykle taktowny, ma czas dla pacjentki,przede wszystkim kompetentny.Myślę że nareszcie znalazłam dobrego ginekologa!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana