Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !

Polecam! Dr Dariusz Wasiak to dobry i kompetentny fachowiec.Ma ogromny szacunek do pacjenta i jego rodziny.

Polecam dr Wasiaka. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej kultury Pana doktora. Spokojny, cierpliwy i kontaktowy nie tylko z pacjentem, ale i z rodziną. Bardzo dużo Mu zawdzięczam. Serdecznie dziękuję.

Po raz pierwszy lekarz potraktował mnie z uwagą i szacunkiem. Określił w czym może mi pomóc a co sam muszę zmienić w swoim życiu. Dał jasne i zrozumiałe rady co mam dalek zrobić żeby było lepiej.

Lekarz godny polecenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował chorobę. Polecam wszystkim tego lekarza.

Ideał kontaktu z pacjentem i jego rodziną. Czuje się troskę i staranie o całokształt zarówno leczenia jak również życia chorego.

Super lekarz.Gdyby nie dr.Wasiak być może mnie już by nie było na tym świecie.Życzę ,żeby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak dr.Wasiak.Jest to człowiek dusza,lekarz z powołania a nie lekarz ,który traktuje pacjenta jak intruza.

Bardzo dobry i znający sie uprzejmy kompetetny polecam tego lekarza

Bardzo dobry i znający sie uprzejmy kompetetny polecam tego lekarza

W ciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie musiałam szukać pomocy kardiologa , ja osobiscie lub moja rodzina. Dopiero podczas wizyty u dr Wasiaka zostalismy potraktowani profesjonalnie. To było nie tylko gruntowne badanie , ale przede wszystkim szczegółowa rozmowa i pełne wyjasnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy świat byłby lepszy.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Polecam!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Internista Siedlce"?

Szpital Wojewódzki

Krzywda
21-470 Krzywda
cmd centrum
Łuków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce