lekarz Dariusz Wasiak

Internista, Kardiolog

W ciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie musiałam szukać pomocy kardiologa , ja osobiscie lub moja rodzina. Dopiero podczas wizyty u dr Wasiaka zostalismy potraktowani profesjonalnie. To było nie tylko gruntowne badanie , ale przede wszystkim szczegółowa rozmowa i pełne wyjasnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy świat byłby lepszy.

Wzór lekarza pod każdym względem. Uratował i wyleczył nie tylko kilka osób z mojej rodziny, jak i wielu znajomych. Doskonale rozumie ,że dla pacjenta jest ważna nie tylko recepta , ale także rozmowa i szacunek wobec drugiego człowieka.

Ostatnio odesłał człowieka z zawałem ,który zmarł za 2 h (wizyta prywatna podczas dyżu w szpitalu za co wiął pieniądze)Załatwia renty oczywiście za pieniądze.Zrobi wszystko za kasę

Jest lekarzem bardzo kompetentnym, serdecznym z dużą cierpliwością do pacjenta jeżeli chodzi o objaśnienie choroby i sposobu jej leczenia