Internista Siedlce

Internista, Endokrynolog

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45
08-110 Siedlce

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera ...
Opinia dodana przez: E

dr n. med. Tadeusz Budlewski

Internista, Endokrynolog

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Dariusz Wasiak

Kardiolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Alicja Serafin

Pulmonolog, Pediatra

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Renata Lotek-Waćkowska

Internista

Przychodnia Zdrowia nr 1 w Siedlcach
ul. Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Zdecydowanie nie polecam. Może lekarzem Pani doktor jest i dobrym ale podejście do zwykłego człowieka ma mizerne. Jeśli nie jest się do niej zapisanym, to bardzo niechętnie zgadza się przyjąć pacjenta o ile w ogóle się zgadza. Mój tata zgłosił się do niej z bólem spowodowanym korzonkami, ledwie się poruszał. Pani doktor z wielkim niesmakiem, cmokając niecierpliwie zgodziła się go przyjąć, choć mówił jej że z powodu urlopu naszego lekarza ...

lekarz Erika Madoń

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Wspaniała Pani Doktor , zawsze pomocna oddana. Prawdziwy lekarz zawsze znajdzie czas dla pacjenta , wytlumaczy .
Opinia dodana przez: Ania

Mariola Sikorska-Hulewska

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Absolutnie odradzam wszystkim!!! Kiedy moja mama leczyla sie u niej i chciala dostac skierowanie do specjalisty "pani doktor" stwierdzila, że jest to zbedne i leczyla ją sama. Doprowadzila do tego, ze moja mama w ostatniej chwili znalazla sie na stole operacyjnym. Kiedy ja często chorowalam i chcialam skierowanie na szczegolowe badanie rowniez mi nie dala twierdzac ze to nie jest potrzebne. "Pani doktor chyba mysli ze zjadla wszystkie rozumy świata". ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Tadeusz Tobiasz

Onkolog, Internista

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3

Ok 12 lat temu wziął łapówkę od mojej mamy
I bardzo do tego naciskał, nie chciał przyjąć mojego ciężko chorego na raka ojca który umarł kilka miesięcy temu, gdy dostał ok. 400zl od ręki przyjął tatę na chemie

lekarz Andrzej Płomowski

Transfuzjolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8

lekarz Marta Kwaczyńska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Jako lekarz rodzinny Pani doktor sprawdza się bardzo dobrze. Diagnozy nawet w przypadku skomplikowanych schorzeń stawia w większości poprawne. Czasami diagnozuje trafniej niż specjalista. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i dba o pacjenta. Jedyny minus to kolejki przed gabinetem.

Interniści w Siedlcach