Internista Siedlce

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .

Opinia dodana przez: Mirosław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !

Opinia dodana przez: Witold

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

miły, grzeczny, spokojny, wyrozumiały, uprzejmy, godny zaufania oraz kompetentny przyszły ordynator .

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Wspaniała Pani Doktor , zawsze pomocna oddana. Prawdziwy lekarz zawsze znajdzie czas dla pacjenta , wytlumaczy .

Opinia dodana przez: Ania

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Dobry lekarz, interesuje się zdrowiem pacjenta, kompetentny, kulturalny taki jaki powinien być prawdziwy lekarz. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Alicja Serafin

Internista, Pediatra

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Profesjonalistka , lekarka z bogatym doświadczeniem i ogromem wiedzy . Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi . Pełna empatii dla pacjentów . Nie nadużywa leków . Godna polecenia .

Przychodnia Zdrowia nr 1 w Siedlcach
ul. Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Świetny lekarz-jej wszechstronna wiedza jest zaskakująca-nie znam innego tak kompetentnego lekarza,nawet specjalisty!!!

Od 2,5 roku męczył mnie kaszel i gardło-pulmonolog i laryngolog rozkładali ręce,dawali kolejne nieskuteczne i drogie antybiotyki,a doktor LOTEK-WAĆKOWSKA wykryła bakterię w żołądku ,dała leki i po 3 tyg kaszel przeszedł!
To samo miała teściowa-zrobiła badanie z krwi-niestety płatne 16 zł-ale bakteria nie nie wyszła.Pani doktor zmieniła leki na ciśnienie które ordynował kardiolog i w krótkim czasie kaszel cudownie ustąpił!
Teraz moja teściowa nie chce chodzić do specjalistów- bo doktor Lotek-Waćkowska sama i tek leczy lepiej od nich!!!Polecam!

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Gdyby nie Pani doktor moja mama już dawno by leżała w ziemi. Pani doktor jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Leczę się i mama od kilku lat.

lekarz Marta Kwaczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Jako lekarz rodzinny Pani doktor sprawdza się bardzo dobrze. Diagnozy nawet w przypadku skomplikowanych schorzeń stawia w większości poprawne. Czasami diagnozuje trafniej niż specjalista. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i dba o pacjenta. Jedyny minus to kolejki przed gabinetem.

Sokołowska 87/3

KARDIOLOG Z PEŁNĄ WIEDZĄ KARDIOLOGICZNA POLECAM