Internista Siedlce

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Księcia Józefa Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Chciałbym aby kiedyś moje dzieci mogły się u kogoś takiego leczyć.Coraz trudniej znaleźć człowieka w lekarzu. Dziękuje Doktorze !
Opinia dodana przez: Witold

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

miły, grzeczny, spokojny, wyrozumiały, uprzejmy, godny zaufania oraz kompetentny przyszły ordynator .

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Wspaniała Pani Doktor , zawsze pomocna oddana. Prawdziwy lekarz zawsze znajdzie czas dla pacjenta , wytlumaczy .
Opinia dodana przez: Ania

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Nie wierzę w żadna negatywną opinię, którą dodali pewnie zazdrośni koledzy lub niekompetentni lekarze, wyrzuceni z oddziału doktora Budlewskiego. Doktor jest wspaniałam, przemiłym, kompetentnym człowiekiem. Mój trudny przypadek szczegółowo analizował, dobierał metody leczenia, zlecał konsultacje. Jestem bardzo zadowolona z pobytu (kilkukrotnie) na oddziale u doktora. Cały personel - lekarze, pilęgniarki, salowe przesympatyczne. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Alicja Serafin

Pulmonolog, Pediatra

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Profesjonalistka , lekarka z bogatym doświadczeniem i ogromem wiedzy . Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi . Pełna empatii dla pacjentów . Nie nadużywa leków . Godna polecenia .

Przychodnia Zdrowia nr 1 w Siedlcach
ul. Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Zdecydowanie nie polecam. Może lekarzem Pani doktor jest i dobrym ale podejście do zwykłego człowieka ma mizerne. Jeśli nie jest się do niej zapisanym, to bardzo niechętnie zgadza się przyjąć pacjenta o ile w ogóle się zgadza. Mój tata zgłosił się do niej z bólem spowodowanym korzonkami, ledwie się poruszał. Pani doktor z wielkim niesmakiem, cmokając niecierpliwie zgodziła się go przyjąć, choć mówił jej że z powodu urlopu naszego lekarza ...

Gabinet prywatny-ul. Kilińskiego 37/23
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Absolutnie odradzam wszystkim!!! Kiedy moja mama leczyla sie u niej i chciala dostac skierowanie do specjalisty "pani doktor" stwierdzila, że jest to zbedne i leczyla ją sama. Doprowadzila do tego, ze moja mama w ostatniej chwili znalazla sie na stole operacyjnym. Kiedy ja często chorowalam i chcialam skierowanie na szczegolowe badanie rowniez mi nie dala twierdzac ze to nie jest potrzebne. "Pani doktor chyba mysli ze zjadla wszystkie rozumy świata". ...
Opinia dodana przez: E

lekarz Marta Kwaczyńska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczno Diagnostyczne Sp. z.o.o.
ulica Niklowa 9
08-110 Siedlce

Jako lekarz rodzinny Pani doktor sprawdza się bardzo dobrze. Diagnozy nawet w przypadku skomplikowanych schorzeń stawia w większości poprawne. Czasami diagnozuje trafniej niż specjalista. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i dba o pacjenta. Jedyny minus to kolejki przed gabinetem.

Sokołowska 87/3

KARDIOLOG Z PEŁNĄ WIEDZĄ KARDIOLOGICZNA POLECAM