dr n. med. Dariusz Ważyński

Poszedłem po okulary bo zle widze . Badanie było bardzo dokładne i na komputerze.Lekarz dobrze dobrał mi okulary do czytania i do pracy przy komputerze, wystawił zaświadczenie że musze pracować w okularach , aby w pracy coś mi je zrefundowali. Zapisał mi też krople do zakraplania jak siedze dlugo przy komputerze bo mi oczy wysychają. Rejestratorka mila , kompetentna, lekarz b. dobry . Polecam ten gabinet

WSPANIAŁY CZŁOWIEK, BARDZO DOBRY LEKARZ, PACJENTÓW NIE ROZRÓŻNIA NA TYCH PRYWATNYCH I TYCH NA KASĘ CHORYCH - TRAKTUJE ICH WSZYSTKICH RÓWNO Z WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM NA PROBLEMY ZDROWOTNE. DZIĘKUJĘ I POLECAM INNYM LEKARZOM JAKO WZÓR DO NAŚLADOWANIA W SWOICH KARIERACH ZAWODOWYCH.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Starszy doświadczony okulista ,ładny gabinet miła atmosfera .Polecam tego okulistę .P.Zieliński

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokladnie i starannie przeprowadza badanie i widać , że zna się na rzeczy.Ponadto stale sie doksztalca, bo widzilem dużo dyplomów z uczestnictwa w konferencjach, szczególnie na temat jaskry.Polecam zdecydowanie.

Bardzo miły i kompetentny. Moja wizyta trwała ponad 40 minut, w tym czasie zostałam poddana wielu badaniom. Gabynet jest wyposażony w bardzo dobry sprzęt. Polecam.

Wspaniały lekarz i wybitny secjalista. Miły, ciepły i uprzejmy. Z doświadczeniem. Bada dokładnie i tłumaczy chorobe. Polecam z czystym sercem.

Polecam z czystym sercem.

Lekarz zainteresował sie nie tylko moimi oczyma ale pytał mnie o moje inne choroby i czy biore jakieś lekarstwa. Pierwszy raz spotkałam sie z takim podejściem do chorego w gabinecie okulistycznym. Badanie bylo długie i bardzo dokładne.Na koniec wizyty dokładnie wytłumaczył jaka mam chorobę(choruje na suche oczy), jak brac lekarstwa i opowiedzial jak powinna wygladac prawidlowa pozycja siedzaca przy pracy przy komputerze zapisał okulary.To jest LEKARZ co sie zna nie tylko na oczach ale też na medycynie !!!!!

Moge o tym okuliscie tylko mówić w superlatywach jest naprawdę super. Ma bardzo ładny gabinet,mila atmosfera dokładne mnie zbadał ,lekarstwa pomogły. nie wymyśla kosztownych badań,(juz takie w innym gabinecie przeszłam i nic nie wyjasniły).Nie jest nastawiony na robienie kasy.Polecam. Zdisława B.

Moge o tym okuliscie tylko mówić w superlatywach jest naprawdę super.

Lekarz , który nie ma przewrócone w głowie, bardzo miła atmosfera w czasie badania, spokojny, nie krzyczy , tłumaczy na czym polega choroba. Jestem bardzo zadowolona, zapisał mi leki na które nie stracilam majątku , o które mi szybko pomogły i wyleczyły moje zapalenie oczu. Maria F.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet badał mnie bardzo dokładnie , wyjasnił mi moje problemy z oczyma, doskonale dobrał okulary. Polecam tego okuliste