dr n. med. Dariusz Ważyński

Po bardzo dokładnym badaniu okulista postawił rozpoznanie , dał zalecenia jak dalej leczyc oczy mego ojca wszystko wytłumaczył o chorobie.Okulista rozmowny , kontaktowy .Polecam go szczerze innym chorym na oczy bo to bardzo dobry specjalista. Arkadiusz T.

Swietny okulista , bardzo przystepny i nie zadziera nosa, tlumaczy niebezpieczenstwo choroby ale nie straszy nia.Zapisuje na papierze jak zakraplac krople do oczu co jest b. wazne bo latwo pomylic leki. Polecam Dr. Wazynskiego wszystkim chorujacym na oczy. Marian B.

kulturalny , wykazuje duzo cierpliwosci dla starych ludzi bardzo dokladnie bada , posiada duze doswiadczenie i widac ze sie doksztalca stale.