Dermatolog Dziecięcy Szczecin

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Stanowczo odradzam korzystania z usług tego specjalisty, trzeba mu przyznać że na jedynym co się zna to naciaganiu pacjentów a robi to tak że leczyć w taki sposób żeby nie wyleczyć, a żeby klient wracał na wizyty i płacił bez końca. Osobiście korzystałem z jego usług od ponad roku i wydałem parę tysięcy złotych. Gdyby rok wcześniej zajął się mną odpowiednio przyjrzał się mi bardziej już dawno miał bym to ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Ewa Janowska

Dermatolog, Alergolog dziecięcy

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Anna Wąsowicz

ISPL Anna Wąsowicz, lekarz dermatolog-wenerolog
Kutrzeby 7c/U3
71-296 Szczecin

Pani doktor bardzo nie miła, odniosłem wrażenie że nie zadowolona że przyszedł pacjent z chorobą trudną do leczenia. Przepisane leki mało skuteczne. Wizyta w poradni na NFZ. Ponad godzina w poczekalni mimo umówionej wcześniej godziny.

dr n. med. Violetta Ratajczak-Stefanska

Euromedic Zachodniopomorskie Centrum Medyczne
aleja Powstańców Wlkp 72
70-111 Szczecin

Najlepszy dermatolog w Szczecinie. Najwyższy poziom kultury osobistej, zrozumienia, a zwłaszcza kompetencji. Polecona mi przez pracownika PAM-u jako ostateczna wyrocznia i dermatolog profesorów i pracowników PAM-u. Chorobę leczoną w Warszawie przez 2 lata - bez często słyszanych uwag o innych lekarzach i bez podważania niczyich kompetencji - wyleczyła w tydzień. Dziękuję, Pani Doktor.

lekarz Andrzej Różański

Szczecin