Filtruj terminy

lek. med. Bogusława Kurpiel

Prywatny Gabinet Dermatologiczny Medea Bogusława Kurpiel
Józefa Szujskiego 6
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor badała mi znamiona i jedno z nich skierowała do wycięcia. na oddziale onkologii powiedzieli, że uratowała mi życie, bo gdybym dłużej czekała z czerniakiem, źle by się skończyło. Dodam, że byłam już wcześniej badana przez innego dermatologa, który znamię zignorował. Dziękuję pani doktor!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Stefania Funiok

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Pomogła mi w chorobach dzieci dwa razy. Wszytsko szybko sie wygoiło i dziecko mie ma nawet sladu na twarzy po przebytej chorobie.

lekarz Lucyna Mysłakowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Gabinet Dermatologii Estetycznej
Krancowa 2
33-300 Nowy Sącz

Polecam w 100% ! Specjalistyczne podejście do pospolitych problemów skórnych takich jak trądzik , ale także słyszałam,że gabinet ten oferuje skuteczną gamę zabiegów z dermatologii estetycznej i niebawem mam zamiar przekonać się o tym na własnej skórze. Na razie: Lekarz godny zainteresowania

dr n. med. Iwona Kaczanowska

ALL MEDICA Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i Dorosłych
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 88
33-300 Nowy Sącz

Dzisiaj miałem wizytę u p. dr n. med. Iwony Kaczanowskiej.Zaraz po wejściu do gabinetu oświadczyłem, że jestem zwolniony z obowiązku zakrywania ust i nosa. Oświadczyłem także, że posiadam stosowne zaświadczenie. Pani Doktor próbowała mnie nakłonić do założenia maseczki pomimo przeciwwskazań zdrowotnych. Stwierdziła, że "nic mi się nie stanie" zaprzeczając w ten sposób opinii lekarza wydającego zaświadczenie. Ponownie próbowała mnie nakłonić do założenia maseczki twierdząc, że odmówi mi konsultacji jeśli tego ...
Opinia dodana przez: Dario

lekarz Barbara Jedyńska-Markiewicz