Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Dermatolog Tarnowskie Góry

Ilona Podworska

Dermatolog

Ilona Podworska Lekarski Gabinet Dermatologiczny "derko-Med"
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Dr Ilony profesjonalne podejście do pacjenta .Zabieg wypełnienia ust przeszłam bezboleśnie a efekt jest znakomity .polecam...
Opinia dodana przez: Iwona

dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ "SANTI - MED" Sp. z o.o.
Karola Miarki 8/1
42-600 Tarnowskie Góry

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Iwona Łuczkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Lelewela 7a lok. 4
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobry lekarz. Uprzejma dla pacjentow. Trafnie dobiera zawsze masci i lekarstwa. Wytlumaczy wszystko, jest kompetentna i zna sie na tym co robi juz ponad 30 lat. Szczerze polecam.

lekarz Agnieszka Kujawska

Poradnia Dermatologiczna
ul.Piłsudskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Byłam juz u dwóch innych dermatologów, którzy byli naprawdę beznadziejni. Pani Kujawska zajęła się naprawdę rzetelnie moim problemem i przy okazji poprosiłam o sprawdzenie pieprzyków, które mnie niepokoiły. Pani Doktor sama z własnej woli, zaczęła mi każde widoczne pieprzyki sprawdzać, wyjaśniała mi problemy, jak powinnam leki stosować. Jestem bardzo zadowolona, że są jeszcze tacy lekarze jak ta Pani i to nie prywatnie!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marzena Dychus-Ludyga

Wenerolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Stomatologii Rodzinnej dr n. med. Jolanta Kasperczyk
ulica Roździeńskiego 13
42-600 Tarnowskie Góry

Chodziłam do niej przez 2 lata. Na każdy dyżur przychodziła spóźniona i w pędzie przyjmowała oczekujących pacjentów. Mam trądzik (tak nadal, bo leczenie nic nie dało) i przy każdej wizycie tylko na mnie popatrzyła, przepisała receptę i wołała kolejną osobę. Nawet nie było możliwości porozmawiania o leczeniu, o lekach. Dostałam mnóstwo maści i antybiotyków, które nic nie dały. W końcu postanowiła rozpocząć leczenie najsilniejszym możliwym lekiem. Niestety, jak się później ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Halina Karpe

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VADEMECUM"
ulica Poczdamska 7
42-612 Tarnowskie Góry

Ta lekarka pomyliła się z wyborem zawodu lekarza. Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Leki które przepisuje są na inne choroby, a nie na te które posiada pacjent. Na ponowną wizytę zaleca przyjść jak będzie słońce.
Opinia dodana przez: Mieczysław