Lekarze Dermatolog

lekarz Katarzyna Podolec

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Fantastyczna lekarka, profesjonalna, uprzejma, kompetentna, godna zaufania, leczy z pozytywnym skutkiem najtrudniejsze choroby alergiczne/dermatologiczne, a jednocześnie świetnie działa w obszarze medycyny estetycznej...polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Korona
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Dermatolog
                                       lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „Derm-Al”
Armii Krajowej 116/5
81-824 Sopot

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Ewa Krzyżańska-Malinowska

Wenerolog, Dermatolog

Dworcowa 49 (NZOZ Rodzina)
86-010 Koronowo

Pani Doktor z powołania umiejąca rozmawiac i słuchac pacjenta.Takich lekarzy więcej

lekarz Tomasz Kołodziej

Rynek 36
Ziębice

Bardzo dobry lekarz, można go śmiało polecać innym, gdyż jest to 100% profesjonalista o bardzo rozległej wiedzy w swojej dziedzinie. No i oczywiście szuka najkorzystaniejszych rozwiązan, a nie przepisuje od razu leki sterydowe, jak większość lekarzy.

dr n. med. Andrzej Szmurło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVADERM
Twarda 60
00-818 Warszawa

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, ma czas dla pacjenta i na to by wszystko wytłumaczyć. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy i nie demonizuje chorób. Jak coś nie jest poważne to nie straszy, uspokaja, wyjasnia że to nic takie. Trafnie stawia diagnozy i zapisuje leki, które faktycznie pomagają. Leczymy się u Pana doktora cała rodziną w tym 2 maluchów i zawsze z wizyty wracamy w pełni usatysfakcjonowani. Szczere polecam

lekarz Dagmara Witkowska

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to ...

lekarz Cezary Lachowski

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Platanowa 17
59-220 Legnica

Świetny lekarz, "znalazłam" namiary na dr w internecie, poszłam , nie żałuje. Poświecił mi sporo czasu, wytłumaczył, przepisał odpowiednie leki , które pomogły. Miły , sympatyczny , wzbudza zaufanie- a co najważniejsze - profesjonalny i kompetentny. Polecam szczerze !!!
Opinia dodana przez: eva

dr n. med. Michał Seneczko

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Wspaniały lekarz ... super podejście do pacjenta, wysoki poziom kompetencji, uprzejmości. Budzi ogromne zaufanie ... oby więcej takich lekarzy ... polecam.

lekarz Hanna Gawrońska

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil
Opinia dodana przez: Teofil
Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pani Doktor jest zawsze sympatyczna, miła i uśmiechnięta. Pomaga nam przy Córce. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Elżbieta Rzepecka

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY I KOSMETYKI LEKARSKIEJ
Świętojańska 12 lok. 8
15-214 Białystok

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta nawet w skomplikowanej sytuacji nie odsyła z kwitkiem. Szczerze polecam
Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.
Opinia dodana przez: daniel

dr n. med. Iwona Mączyńska

Medicanova
Milczańska 47A
70-117 Szczecin

Pani Doktor godna polecenia! Dawno nie spędziłam u lekarza tak dużo czasu. Na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Co najważniejsze dr Mączyńska jest lekarzem o dużej wiedzy i potrafi skutecznie pomóc. Kilka lat temu byłam pacjentką dr Bojko i przyzwyczaiłam się do ekspresowych wizyt (10 minut albo i mniej), braku odpowiedzi na moje pytania, czasami lekceważącej wręcz postawy. Tutaj odczułam różnicę: zarówno w kompetencjach jak i nastawieniu do pacjenta.
Opinia dodana przez: Bel

lek. med. Katarzyna Kochańska (Łebkowska)

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Polecam panią doktor Katarzynę Kochańską (Łebkowską). Była to moja pierwsza wizyta (07.08.23) z szalenie ważną dla mnie sprawą. Uzyskałam profesjonalne i indywidualne podejście. Lekarz z proaktywnym uprzejmym nastawieniem, co stanowi dla mnie naprawdę ważny punkt każdej wizyty lekarskiej. Uśmiechnięta, tłumacząca na czym polega wizyta (problem/diagnoza) oraz przekazująca czytelne wytyczne po wizycie oraz receptę. Raz jeszcze, dziękuję, polecam i do zobaczenia.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Beata Szymańska-Białek

Lekarz med. paliatywnej, Dermatolog

Al. Niepodległości 4/2
70-412 Szczecin

Trafiłam do pani doktor przez przypadek (zarejestrowałam się do dermatologa onkologa i wypadło akurat na nią). Świetny lekarz, zna się na rzeczy, po raz pierwszy czułam, że ktoś chce naprawdę mi pomóc. Dokładnie wyjaśniła mi co mam zrobić i jakie kroki mam podjąć, aby pozbyć się nieciekawych problemów skórnych. Zaleciła również usunięcie pieprzyka, który wyraźnie zdąża w kierunku czerniaka. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Mazurek

Ducha Św. 14 /STOMED /
Toruń

Bardzo żałuję, że go nie ma. Bardzo życzliwy, pogodny człowiek i super lekarz, celna diagnoza i leczenie. Niech odpoczywa w Panu Bogu.
Pani doktor bardzo sympatyczna, serdeczna i kompetentna. Poświęca pacjentowi możliwie dużo czasu.Budzi zaufanie i zdecydowanie podnosi na duchu nawet jeśli się wie, że nie jest najlepiej.Przez rok leczyła mojego syna, który miał koszmarny trądzik na twarzy i klatce piersiowej.Wcześniej syn leczył się u kilku innych lekarzy ale bez efektu. Łatwo sobie wyobrazić jak młody człowiek może się czuć z "ogniskiem zapalnym na twarzy".To był dla nas bardzo trudny czas. Dopiero ...
Świetna specjalistka! Mój synek miał kurzajkę na małym paluszku, byłam bardzo zaniepokojona. Koleżanka poleciła mi Panią Nowińską i nie zawiodłam się! po Kurzajce ani śladu! Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Antoś w ogóle nie bał się zabiegu. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!