Dietetyk Bielsko-Biała

Medycyna estetyczna, Internista

Gabinet Medycyny Eststycznej ElMedi
Andersa 6/1
Bielsko-Biała

Bardzo polecam! Dr Bogucka robiła mi osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) i po 3 zabiegach efekty super!! Potrafi fajnie doradzić zabieg i uczciwie mówi czego nie da sie zrobic.

Opinia dodana przez: Alina

Poradnia Dietetyczna

Bielsko-Biała

Prawdziwy lekarz. Po prostu rewelka. Niezwykła szczerość i anominowość. Mam poważne wstydliwe problemy. Nie raz zostałem wyśmiany a tu powaga i rzetelność. I jeszcze jednak rzecz, jak sie okazuje - nie trzeba glodować aby stosować diete.

Opinia dodana przez: Daniel

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Bielsko-Biała

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać suplementy a tutaj dostałam zwykłą prostą dietę talerzową i najważniejsze, że straciłam swoje zbędne 7 kg. Polecam!!! www.dietetykbielsko.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Grupowa Praktyka Lekarza Rodzinnego "Alfa-Med" s.c.
Cechowa 19
43-300 Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.

Opinia dodana przez: Mateusz

Rebalans