Poznań Dietetyk

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

10kg mniej w 3 m-ce czyż może być lepsza rekomendacja ? Dietka skomponowana na lekkich i prostych produktach, a przyprawiona motywacją z odrobiną silnej woli z pewnością przyniesie pożądane efekty. Zachęcam do korzystania ze wsparcia p. Joanny, która bardzo skutecznie studziła moje propozycje "udoskonalania" diety :) za co jestem wdzięczna, bo praca nie poszła na marne.

Opinia dodana przez: Izabela

mgr Klaudia Mikołajczak

Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Trafiłam do Pani Klaudii przez kuzynkę, która schudła, żałuję że nie wybrałam się wcześniej. Byłam zrażona wcześniejszymi próbami (nieudanymi). Teraz wiem, że czekałam zbyt długo aby wybrać się do specjalisty. Dzięki pani Klaudii mam 15 kg mniej i czuje się doskonale. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Angelika

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

Dietetyk Poznań mgr Ewelina Kowalska

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Polecam. Dieta redukcyjna nieuciążliwa i z dobrymi rezultatami. Sympatyczna osoba, dieta wygodna, prosta w przygotowaniu, efekt się utrzymuje, bez jojo.

Opinia dodana przez: Stanisław
Dietetyk Poznań lek. med. Justyna Okupniak

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Paulina Szczechowicz

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Pani Paulina świetnie współpracuje z dziećmi. Wystarczyła jedna rozmowa z moim synem aby go zmotywować do działania. Dieta smaczna, różnorodna oraz idealnie przystosowana do potrzeb każdej osoby. Polecam.

Opinia dodana przez: Dominika
Dietetyk Poznań mgr Magdalena Waberska

MP-Medical
ul. Marcelińska 96C 215/216
60-685 Poznań

Super dietetyk. Ciepła i miła atmosfera w gabinecie. Bardzo dobry i smaczny jadłospis. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Dietetyk Poznań dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

MEDIKOR
Braniewska 20
60-454 Poznań

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Godna zaufania pani dietetyk.
Długo szukałam kogoś odpowiedniego, kto pomoże mi i wesprze mnie w najtrudniejszych chwilach.
Dziękuję za każdą rozmowę, za motywację, za uśmiech i za szczerość.
Jest pani niesamowita i nie dziwię się, że tylu pacjentów jest zadowolonych ...

Godna zaufania pani dietetyk.
Dziękuję za każdą rozmowę, za motywację, za uśmiech i za szczerość.
Jest pani niesamowita i nie dziwię się, że tylu pacjentów jest zadowolonych z pani pracy.

Opinia dodana przez: Kamila

poradnia Dietetyczna Kaloria
Boranta 15
Poznań

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani dietetyk.Całe zycie bylam otyla.Probowalam na wlasna reke przeroznych diet. teraz juz w menopauzalnym wieku zaczely mnie dopadac choroby.Cholesterol cukrzyca otylość drugiego stopnia. Potrzebowalam pomocy i trafilam na cudowna pania dietetyk. Dopiero 2 miesiac a juz 10kg mniej i wyniki znaczaco sie poprawily

Opinia dodana przez: Hanna
Dietetyk Poznań mgr Anna Zaporowska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

10 cm i 18kg mniej na wadze mówią same za siebie, gabaryty sie zmniejszyły i buzia i cialo sie ciesza, a to wszsytko dzieki dr Zaporowskiej. Dieta, jak dieta ale siła w wsparciu prawdziwego speca, dzieki

Opinia dodana przez: Natalia