Dietetyk Tychy

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Per Vita Gabinet Dietetyczny Małgorzata Ledwoń
Wejchertów 19A/4
43-100 Tychy

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Opinia dodana przez: Monika

Inmedico
ul. Wąska 7
Wilkowyje, Tychy

Z całego serca polecam Tego specjalistę, zwłaszcza osobom takim jak ja, borykających się z otyłością olbrzymią. Kto wie, ten zrozumie jak ciężko jest zacząć "coś" z tym robić- wstyd przed wejściem na wagę jest tak ogromny, że człowiek rezygnuje często pod samym gabinetem... Miałam za sobą kilka podejść, aż trafiłam do Pana Adriana- złoty człowiek, otwarty, serdeczny, z poczuciem humoru (to bardzo pomaga), a przy tym kompetentny i bardzo wyrozumiały. Bardzo rzeczowo i jasno określił plan działania, ułożył indywidulną dietę i co najważniejsze - bardzo mnie mobilizował w trudnych chwilach, a było ich wiele:) Dziś jest mnie o 38 kilo mniej, a jeszcze długa droga przede mną, ale wiem, że pod okiem Pana Adriana dam radę i to z uśmiechem na twarzy:) Polecam każdemu, kto pragnie zdrowo i fajnie tracić kilogramy:) Dziękuje Panie Adrianie:)

Opinia dodana przez: wiola

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Glinka, Tychy

Dzięki Pani Dominice schudłam , przy "okazjo" okazało się też, że mam insulionooporność, o której nikt mi wcześniej nie powiedział, a próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć. Polecam

Opinia dodana przez: Maria

mgr Katarzyna Kaszyca

Masażysta, Dietetyk dziecięcy

Instytut Dietetyki

43-100 Tychy

Pani Kasia przez prawie rok zajmowała się leczeniem anoreksji mojej córki. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powidzieć że kuracja przyniosła w końcu oczekiwany efekt. Wizyty Odbywały się srednio co 2 tygodnie- każda wizyta trwała tyle ile było to potrzebne - czasami nawet dostawałyśmy wizyty gratis. Pani Kasia to naprawde bardzo dobry specjalista- szczególnie jeśli chodzi o trudne sytuacje- a z pewnościa mojej córki sprawa taka była. Otrzymałyśmy niezliczona ilośc wskazówek i rad- których wprowadzenie w życie dało naprawde dobre rezultaty. Obecnie córka czuje się dobrze- nie ma już błędnego pojęcia o zdrowym odżywianiu. Jestem naprawde wdzięczna. Polecam Pania Kasię ze względu na dużą wiedze z zakresu żywienia i psychlogii oraz za wyrozumiałość i mnóstwo czasu poświęconego.

Opinia dodana przez: mycha23190 instytutdietetyki

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Targiela 6
43-100 Paprocany, Tychy

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą.
W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))

Dietetycy w mieście Tychy