Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę B

Stanisław Bernad Stomatolog

NZOZ Padew Narodowa s. c. Irena Lorenc, Piotr Lorenc

Brunon Bernadowski Internista

Placówka Al.Rzeczypospolitej 125d/6

Dorota Bernady-Galantowicz Stomatolog

Placówka ul. Bączkiewicza 4/2

Violetta Bernais Internista

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich

Hanna Bernakiewicz Okulista

Placówka ulica Rynek 24

Jan Bernakiewicz Internista - Diabetolog

Placówka ulica Rynek 24

Piotr Bernard Ginekolog

Szpital szpitalna

Katarzyna Bernardczyk Chirurg dziecięcy

Placówka ulica Hetmańska 15-19

Jadwiga Bernardczyk-Meller Okulista

Gabinet Wojska Polskiego 13

Gerard Bernardt Kardiolog

NZOZ KCZ sp zoo Oddział Wewnętrzny

Szymon Bernas Anestezjolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4

Maria Bernas Onkolog - Internista

Placówka ulica Centralna 17

Teresa Bernaś Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna

Marek Bernaś Kardiolog

Placówka Puszczykowo

Jadwiga Bernaś-Błaszczyk Lekarz medycyny pracy - Internista

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA

Ilona Bernaszuk Stomatolog

Gabinet Lubańska 11i lok. 7

Magdalena Bernaszuk Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Janusz Bernat Ginekolog położnik

ORTO MEDICAL Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poniatowej

Krzysztof Bernat Dermatolog

Placówka Górska 17 B/6

Lesław Bernat Stomatolog

Placówka Al. Jaworowa 27c

Artur Bernat Chirurg ogólny

Placówka Słowackiego 29

Łukasz Bernat

Zakład Patomorfologii

Jadwiga Bernat Neurolog

Gabinet Świętego Ducha 3

Kazimierz Bernat Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" s.c.Halina Koprowiak, Zenon Miroński, Marzanna Wójtowicz, Zbigniew Zwoliński

Kinga Bernat Stomatolog

Luxmed

Elżbieta Bernat Internista

Placówka ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 125

Ryszard Bernat Traumatolog - Ortopeda - Chirurg urazowy - Chirurg ogólny

Filia Nr 1 w Częstochowie

Marek Bernat Ginekolog położnik - Położna - Ginekolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE DR MASTEJ S.C.

Pawel Bernatek Stomatolog

Placówka Osadników Wojskowych 40/4

Edyta Bernatek Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STOMED

Paweł Bernatek Stomatolog - Implantolog

PLATINUM AKADEMIA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Aleksy Bernatek Stomatolog

NZOZ EKSTRADENT SP. J.

Mirosława Bernatek-Kwiecień Pediatra - Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna " Rodzina "

Małgorzata Bernat-Karpińska Internista - Diabetolog

Marecki Ośrodek Zdrowia

Maria Bernat-Marczyńska Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego

Elżbieta Bernat-Oleksińska Anestezjolog

Szpital

Jerzy Bernatowicz Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1

Alicja Bernatowicz Neurolog - Internista

Placówka ulica J. Dąbrowskiego 3/115

Andrzej Bernatowicz Chirurg ogólny

PZOZ STARACHOWICE

Agnieszka Bernatowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" S.C. Sokół Czesław, Salij Andrzej

Jolanta Bernatowicz Pediatra

PZOZ STARACHOWICE

Elżbieta Bernatowicz Internista

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Andrzej Bernatowicz Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Pod Wróblem 2

Urszula Bernatowicz-Łojko Pediatra - Neonatolog

Szpital Toruń

Ewa Bernatowska Pediatra - Immunolog - Alergolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska

Paweł Bernatt Stomatolog

Gabinet prymasa Wyszyńskiego 140

Małgorzata Berndt Ginekolog

Placówka Madalińskiego 67b

Krzysztof Berndt Ginekolog położnik

Placówka Bydgoska 9 E

Dorota Berndt Psychiatra

Placówka Lemiesz 59 A

Irena Bernecka Wenerolog - Dermatolog estetyczny - Dermatolog

NZOZ "HELIOS"

Piotr Bernecki Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Zakopiańska 2

Rafał Berner

Zakład Rehabilitacji

Iwona Berner Internista

Gabinet Piotrkowska 182 lok. 473

Andrzej Berner Onkolog - Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

Małgorzata Berner-Rutkowska Dermatolog estetyczny - Dermatolog

RAY.MED

Marlena Berner-Trąbska Ginekolog położnik

Placówka Zamkowa 37

Marek Bernisz

Placówka ul. Gdańska 18/28

Jarosław Berny Anestezjolog

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2

Władysław Berny Neurolog - Neurochirurg

Placówka W.Gersona 21/10

Joanna Berny-Moreno Dermatolog

Placówka ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8

Halina Berońska-Kulicka Chirurg plastyczny

HMK

Elżbieta Bero-Struczyk Lekarz medycyny pracy

Placówka Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Katarzyna Beroud-Ostaszewska Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

Ewelina Berowa-Płochowska Stomatolog

Placówka Gen. J. Hallera 1 C/22

Barbara Berowska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Ewa Berska Internista

Gabinet POZ

Tomasz Berski Anestezjolog

Placówka Kraków

Marek Berski Psychiatra

Placówka 52

Urszula Barbara Berszakiewicz Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Tomasz Berszakiewicz

Placówka ul. Władysława Orkana 19

Andrzej Berszakiewicz Internista

Placówka Dąbrowskiego 53/5

Iwona Berszakiewicz-Kowal Lekarz rodzinny - Internista

Placówka ul. Jamnicka 133e

Bogusława Bertel-Stępniak Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Tomasz Bertman Traumatolog - Ortopeda

Placówka 3 Maja 98E

Krzysztof Bertman

Placówka Bursztynowa 2 (Kolmed)

Małgorzata Bertowska Stomatolog

Poradnia Rodzinna "ZDROWIE" ( filia zakładu )

Tomasz Berus Okulista

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO

Dominika Berus-Makarewicz Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny

Maciej Berut

Placówka ul. Dolina Kościeliska 5

Mateusz Bes

Placówka ul. Zachodnia 18

Grażyna Bęś Laryngolog

Gabinet Krótka 10

Marzena Besala Dermatolog

Centrum Medyczne "Pod Orłem"

Małgorzata Besaraba Anestezjolog

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony

Jan Besaraba Kardiolog - Internista

Placówka ulica Waszyngtona 50/54/24

Agnieszka Besbir Stomatolog

Placówka II Pułku Lotniczego 22

Urszula Beska Pediatra

Placówka ulica Michałowskiego 26/35

Elżbieta Beska-Mróz Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Tumlin-Osowa 25

Michał Beskidzki Rehabilitant

Placówka Bielsko-Biała

Krzysztof Besler Traumatolog - Ortopeda

Gabinet pl. Żeromskiego 5 lok. 1

Karolina Besser

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Przemysław Besser Gastrolog - Internista - Hepatolog - Gastroenterolog

Poliklinika Doktora Bessera

Krzysztof Bessler Ortopeda dziecięcy

Przychodnia Piekary Śląskie

Maria Bestecka Ginekolog położnik

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

Jadwiga Bester Internista

Placówka Gen.Bema 5

Iwona Bester-Krawczyk Stomatolog

Placówka ulica Grochowska 56/U7

Mirosław Bestry Pediatra

Placówka Drewnicka 4/302

Dorota Bestry

CENTRO MEDICO Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ i Specjalistyka

Joanna Bestrzyńska Anestezjolog

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna

Anna Bestyńska-Krypel Pulmonolog - Internista

Centrum Medyczne iMed24

Agnieszka Besz Dietetyk dziecięcy - Dietetyk

Studio Diety

Ewelina Besz Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Joanna Beszczyńska Stomatolog

Placówka 93/1

Agnieszka Beszczyńska-Joachimiak Psychiatra

Placówka ulica Miszewskiego 12/13

Renata Beszczyńska-Oleś Ginekolog położnik - Endokrynolog

Placówka Szelburg-Zarembiny 9

Paweł Beszczyński Stomatolog

Placówka Mickiewicza Adama 6/2

Jan Beszłej Psychiatra

Placówka Wrocław

Joanna Beszta-Borowska Stomatolog

Gabinet Kraszewskiego 5 lok. 6a

Tomasz Beszta-Borowski Anestezjolog

Placówka 11 Listopada 3/14

Krzysztof Beszter Gastrolog - Internista - Gastroenterolog

Gabinet Mickiewicza 23

Weronika Beszter Pediatra - Kardiolog

Gabinet Mickiewicza 23

Władysław Bet Chirurg naczyniowy

Przychodnia koło

Andrzej Bet Anestezjolog

Placówka Fleszerowej-Muskat 40

Edyta Beta Psychiatra

OptimMed

Sebastian Beta Kardiochirurg

SWISSMED Szpital

Krzysztof Betański Stomatolog

Placówka Gombrowicza 9

Rafał Betcher Ginekolog

Placówka al. NMP 62 (Eskulap)

Rafał Betcher Ginekolog położnik

Placówka Kłobuck

Rafał Betcher Ginekolog

Gabinet Racławicka

Małgorzata Bethke Reumatolog

Centrum Reumatologii

Romuald Betiuk Pediatra

Placówka Piaskowa 6

Magdalena Betiuk-Kwiatkowska Lekarz rodzinny

Placówka Piaskowa 6

Emanuela Bętkowska Okulista

Placówka ulica Zacisze 21

Anna Bętkowska Neurolog

Medicina

Izabela Bętkowska Lekarz rodzinny

Placówka ul. Stefana Bobrowskiego 7/4

Alina Bętkowska-Prokop

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie- Klinika Nefrologii

Grażyna Bętkowska-Sobczyk Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Kościuszki 20 lok. 22

Andrzej Bętkowski Laryngolog

Ganinet Laryngologiczny

Bogusław Bętkowski

NS ZOZ "MEDICUS" w Wągrowcu

Danuta Betlej Okulista

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"

Mateusz Betlej Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"

Mieczysław Betlej Traumatolog - Rehabilitant - Ortopeda

Placówka Racławicka 20

Anna Betlej Stomatolog

Placówka ul. Powstańców 68

Grzegorz Betlej Diabetolog

na NFZ

Janusz, Betlej Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ulica Wrzosowa 8

Danuta, Betlej Okulista

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska

Marek Betlej Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIMED

Jolanta Betlej Stomatolog

Gabinet Kędzierzyn-Koźle

Katarzyna Betleja-Gromada Stomatolog dziecięcy - Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny - dr n. med. Katarzyna Betleja-Gromada

Beata Betlejewska-Ścianowska Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Morelowa 8

Piotr Betlejewski Kardiochirurg - Chirurg ogólny

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Andrzej Betlejewski Laryngolog

Gabinet al. Grunwaldzka 212 (Company House

Stanisław Betlejewski

Placówka Al. Powstańców Wielkopols 23/20

Anna Betley-Duda Seksuolog - Psychiatra

gabinet lekarski Anna Betley-Duda

Andrzej Betnerowicz

Gabinet sportowa 7f

Barbara Betta Internista

Placówka Widok 10 (Terapia)

Edward Betta Ortopeda

Placówka Bursztynowa 2 (Kolmed)

Katarzyna Bett-Wieczorek Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka ul. Sienkiewicza 54A

Wojciech Beuth Neurochirurg

Placówka Dworcowa 71 (Centrum Medyczne)

Ewa Beutler Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy

Mirosław Beyer

Gabinet Narutowicza 6

Hanna Beyer Pediatra

Gabinet Narutowicza 6

Maciej Beyer Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Środa Wielkopolska

Monika Beyer-Wróblewska Chirurg ogólny

Placówka Sojowa 2 E/50

Marek Beyga Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.

Ewa Beyga Stomatolog

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.

Jerzy Beyna Stomatolog - Protetyk

Gabinet Armi Krajowej 28

Teresa Bez Alergolog dziecięcy

Poradnia Zamość

Leszek Bez Lekarz medycyny ratunkowej - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"

Anna Beza Stomatolog - Protetyk

Piaski Królewieckie 25 (obok Smykowa)

Małgorzata Beza-Mizerska Stomatolog

Gabinet Stomatologii Rodzinnej

Adam Bęzel Stomatolog

Placówka Morska 213/4

Ziemowit Bezler Internista

Placówka ulica Wojska Polskiego 11 c

Beata Bezmian Okulista

Gabinet Okulistyczny.

Adam Bezmian Laryngolog

Szpital Lelewela 7

Sergiej Bezniakow

Placówka Sokołowska 87/3

Larysa Bezniakow

Placówka Sokołowska 87/3

Małgorzata Bezrąk Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Jacek Bezubka Lekarz medycyny pracy - Kardiolog - Internista

Placówka Bankowa 18

Elżbieta Bezubka Pediatra

Placówka Bankowa 18

Dominika Biachow-Fus Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Rodzinna"

Marietta Biadasiewicz-Czemko

Placówka ul. Wyszyńskiego 23/2

Ludmiła Biadaszkiewicz-Strugała Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Barbara Biajgo Stomatolog

Placówka Kościuszki 16

Mirosław Biajgo

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych

Barbara Biała Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Maria Biała Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej "HOLMED" s.c.

Julia Biała Pediatra

PNZOZ RAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO GOEBEL-ZAJĄCZKOWSKI, SPÓŁKA PARTNERSKA

Dominika Biała Stomatolog - Protetyk

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów

Krzysztof Białach Stomatolog

Gabinet Inowrocław

Dorota Białach Stomatolog

Placówka Łomżyńska 1/8

Krzysztof Białach Chirurg stomatolog

Placówka Mickiewicza 62

Anna Białach Stomatolog - Protetyk

Placówka Mickiewicza 62

Krzysztof Białach Chirurg stomatolog

Placówka Mickiewicza 62

Leszek Białaczewski Laryngolog

medyk

Andrzej Białaczewski Okulista

gabinet prywatny

Karolina Biała-Gosek

Placówka Strażacka 129/1

Krzysztof Białas Kardiolog - Internista

Euro-Klinika Sp. z o.o.

Anna Białas Stomatolog

Placówka ul. Sympatyczna 6U/2

Marcin Białas Radioterapeuta

Placówka Zgrzebnioka 4/6

Violetta Białas Lekarz rodzinny - Internista

Placówka ulica Poniatowskiego 9 B

Barbara Białas Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca

Jerzy Białas Traumatolog - Ortopeda

szpital miejski

Agnieszka Białas

Placówka Idzikowskiego 12/5

Jakub Białas Stomatolog

Praktyka Lekarzy Rodzinnych Iwanowice

Dominika Białas Okulista

Centrum Medyczne MML

Brygida Białas Radioterapeuta

Placówka ulica Tylna 16

Dagmara Białas Pediatra

Przychodnia Kraków

Zbigniew Białas Chirurg ogólny

Placówka Szymanowskiego 25

Jakub Białas Anestezjolog

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się