Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę U

Alicja Urbanowicz Internista

Placówka Bystrzycka 93 / 11

Mariusz Urbanowicz Lekarz rodzinny

Placówka Słowiańska 50

Renata Urbanowicz Anestezjolog

Jerzy Zdzisław Urbanowicz Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Alina Urbanowicz Hematolog

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ

Beata Urbanowicz Stomatolog

Placówka Falskiego 29b/2

Wisław Urbanowicz Urolog

Placówka Kraków

Jan Urbanowicz Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia i Medycyna Estetyczna Jan Urbanowicz, Agnieszka Czapińska-Suchy, Piotr Suchy S.C.

Iwona Urbanowicz Lekarz medycyny ratunkowej - Anestezjolog

Placówka Bałkańska 9/98

Jerzy Urbanowicz Urolog - Chirurg ogólny

Placówka ulica Kościuszki Tadeusza 41/1

Ryszard Urbanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"

Krystyna Urbanowicz Chirurg ogólny

Gabinet Żołnierska 18 lok. 57

Iwona Urbanowicz Internista

Specjalistyczne Centrum Medyczne INTERMEDIS

Ewa Urbanowicz Psycholog dziecięcy

Placówka Lanciego 14/123

Katarzyna Urbanowicz Stomatolog

Placówka Kołobrzeska 13E/2

Urszula Urbanowicz Kardiolog - Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach

Wiesław Urbanowicz Urolog dziecięcy - Urolog - Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy

Przemysław Urbanowicz Chirurg ogólny

Placówka Dembego 10/59

Tomasz Urbanowicz Kardiochirurg

Onko-Team Diagnostyka

Grażyna Urbanowicz Psycholog dziecięcy - Pediatra

AVICENA

Eulalia Urbanowicz Pediatra

Placówka Słowiańska 50

Małgorzata Urbanowicz-Karasek Stomatolog

Placówka Warszawska 47/2

Lilianna Urbanowicz-Piszko Chirurg stomatolog

Centrum medyczne pl. Orląt Lwowskich 1

Liliana Urbanowicz-Piszko Stomatolog

Centrum medyczne pl. Orląt Lwowskich 1

Joanna Urbanowska Neurochirurg

Szpital - oddziały i zakłady

Olga Urbanowska-Domańska Onkolog

centrum onkoogii

Sławomir Urbanowski Dermatolog

Szpital Chodkiewicza

Paweł Urbanowski Neurolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego

Jolanta Urbańska Stomatolog

Placówka ulica Biskupia 18

Katarzyna Urbańska Pediatra - Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODZINA" Katarzyna Urbańska

Aneta Urbańska Medycyna estetyczna - Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna

Bogumiła Urbańska Pediatra

Placówka ul. Rudzka 22

Grażyna Urbańska Pulmonolog

Klinika Słoneczna

Maria Urbańska Reumatolog - Internista - Epidemiolog

Zakłady Opieki Długoterminowej

Natalia Urbańska Pediatra - Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RUDNIKI"

Anna Urbańska Lekarz medycyny pracy - Internista

Placówka Sikorskiego 8

Grażyna Urbańska Otolaryngolog - Laryngolog - Foniatra

CORDIMED

Wanda Urbańska Diabetolog

Szpital,oddział laryngologiczny

Krzysztofa Urbańska Psycholog - Logopeda

Domilog

Lidia Urbańska Internista

Placówka Zabrzańska 26/5

Anna Urbańska Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia KUL

Agnieszka Urbańska Stomatolog

Placówka Rynek 9

Mirosława Urbańska Internista

Placówka Energetyków 6/3

Renata Urbańska Internista

Placówka Gwiaździsta 31/106

Hanna Urbańska Chirurg ogólny - Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna

Agnieszka Urbańska Stomatolog

Denta-Med

Anna Urbańska Lekarz rodzinny

Placówka 11

Danuta Urbańska Stomatolog

Placówka ul. Góralska 53a/9

Sylwia Urbańska Internista

NZOZ Centrum Dializ Fresenius Nephrocare Filia w Ostródzie Stacja Dializ nr 17

Swietłana Urbańska

WSPR w Szczecinie

Ewa Urbańska Pediatra - Anestezjolog

Placówka Wyspiańskiego 6/3

Joanna Urbańska Internista

Placówka Wyszyńskiego 37

Ewa Urbańska Stomatolog

Placówka St. Ignacego Witkiewicza 64

Ewa Urbańska Stomatolog

Placówka Kombatantów 19

Magdalena Urbańska Pediatra

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia

Agnieszka Urbańska-Budnik Stomatolog

Placówka Aliny Pienkowskiej 50

Marta Urbańska-Czajczyk Stomatolog

Placówka ulica Biedronki 13

Lidia Urbańska-Demczuk Internista - Dermatolog

Placówka ulica Piłsudskiego 21a

Marta Urbańska-Gąsiorowska Radioterapeuta - Onkolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA

Iwona Urbańska-Gęsiorska Stomatolog

Placówka ul. Spółdzielcza 8B

Elżbieta Urbańska-Kmieciak Wenerolog - Dermatolog estetyczny - Dermatolog

Gabinet Kazimierza Wielkiego 12 (Hipokrates)

Małgorzata Urbańska-Kosińska Pediatra

Szpital Zielona Góra

Izabela Urbańska-Kurek Lekarz medycyny pracy

Placówka Doktora J. Piechockiego 11

Irmina Urbańska-Maciejewska Pediatra - Anestezjolog

Placówka Topolowa 660

Ewa Urbańska-Musiał Laryngolog

NZOZ "DANMED" Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej

Beata Urbańska-Piechota Stomatolog

Placówka Plac Sienkiewicza 44

Halina Urbańska-Ryś Internista - Hematolog

Placówka Osobliwa 26/2

Renata Urbańska-Wąsowska

Centrum Medyczne ORLEN Medica

Iwona Urbańska-Werońska Stomatolog

Placówka Goplańska 29/119

Marek Urbański

Placówka Kochanowskiego 38/16

Stanisław Urbański Internista

NSZOZS S-DENT

Marcin Urbański

Placówka Świętosława 5/13

Piotr Urbański Stomatolog

Placówka Rynek 9

Ireneusz Urbański Internista

Przychodnia Lekarska "KONSYLIUM"

Janusz Urbański Internista

Placówka ul. Hetmańska 3/4

Andrzej Urbański Chirurg ogólny

Przychodnia Morena

Piotr Urbański Ortopeda

Poradnia Brodnica

Wiktor Urbański Ortopeda

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Paweł Urbański Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Lekarski

Mirosław Urbański Chirurg ogólny

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE

Ryszard Urbański Internista

Placówka Al. Kościuszki 60/6 a

Czesław Urbański Chirurg ogólny - Chirurg dziecięcy

Placówka ulica Piłsudskiego 12

Jacek Urbański Radioterapeuta

Placówka ul. Obozowa 45A/5

Tomasz Urbański Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,VITA"

Robert Urbański Internista

Placówka Energetyków 6/3

Dariusz Urbański Neurolog

Centrum Medyczne s.c.

Grzegorz Urbański Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Gabinet Wrocławska 46 (Medicus)

Krzysztof Urbański Pediatra

Placówka Kopernika 8 lok. 11

Dawid Urbański Kardiolog - Internista

Placówka ul. Dworska 13

Piotr Urbański

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy

Krzysztof Urbański-Urbanowicz Lekarz rodzinny - Internista

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie

Grażyna Urban-Śmigiel Okulista

Placówka ul. Długa 1A

Helena Urban-Szopa Stomatolog

Placówka ulica Szewska 3

Iwona Urban-Wilk Stomatolog

Gabinet 11 Listopada 42

Justyna Urbaś Stomatolog

DentMedica

Stefan Urbaś

Placówka ul. Augustyna Kordeckiego 38 A

Marzenna Urbaś Okulista

Przychodnia

Barbara Urbaś-Myrczek Internista

Placówka Traugutta 7

Teresa Urgacz Neurolog

Placówka ulica Przyjazna 8

Anna Ursel Otolaryngolog

Przychodnia Specjalistyczna WSS Legnica

Lidia Urszula Bebak Stomatolog

Placówka ul. Jana Kasprowicza 16

Aleksandra Uruska

Placówka ulica Naramowicka 180 B/2

Paweł Uruski

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Stanisław Uryasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"

Maria Uryasz-Wichlińska Pediatra

Placówka Żeglarska 40

Daniel Uryga Stomatolog

Indexmedica

Edward Uryga Stomatolog

Placówka ulica Rynek 24

Adam Uryniak Chirurg naczyniowy

Szpital Miejski im. Jana Pawła II

Tamara Uryniuk Pediatra

Placówka ulica Związku Jaszczurczego 7

Izabela Urysiak-Czubatka Wenerolog - Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.

Mariusz Uryszek Chirurg ogólny

Szpital Lux Med

Dariusz Uryszek Traumatolog - Ortopeda

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska

Elżbieta Urywkow-Kekez Neurolog

Gabinet seminaryjska 15a

Beata Urzędowicz Internista

Placówka Paradna 68/70

Paweł Urzędowski Stomatolog

Gabinet Lekarski

Agnieszka Urzykowska Pediatra

Lux Med Sp. z.o.o.

Grażyna Usar-Czerwiec Psychiatra

Placówka ulica Lipowa 12/20

Jolanta Uściłowicz Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LARYNGO-MED" s.c. Elżbieta Mielnik - Jarosław Wróblewski

Mariusz Uściniak USG - Radiolog

Gabinet USG

Mirosława Uścinowicz Gastrolog - Pediatra

Centrum Medyczne Aqua Medica

Jolanta Uścinowicz Internista - Endokrynolog

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

Ewa Uścińska Lekarz rodzinny

Placówka Kard. Wyszyńskiego Stefan 8a/102

Marzena Uscka Stomatolog

NZOZ "Praktyka Lekarza Rodzinnego" w Ciechocinku

Juliusz Uselis Internista

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy

Dorota Usielska

Placówka Żurawia 10/41

Danuta Usnarska-Banicka Stomatolog

NSZOZS S-DENT

Lidia Usnarska-Zubkiewicz Transplantolog - Internista - Hematolog

Stacja Dializ

Henryk Usowicz Chirurg ogólny

Gabinet Suwałki

Aleksandra Usowska Okulista

Placówka Kądziołeczki 43/2

Wanda Usowska Pediatra

Placówka Związku Walki Młodych 24

Elwira Uss Stomatolog

Placówka Pełczyńskiego 22B/34

Mariusz Uss

Ośrodek Dializoterapii

Bronisław Uss Neurolog

Placówka Reymonta 7b

Dorota Ussorowska Psychiatra - Internista - Geriatra

Przychodnia specjalistyczna

Krzysztof Ussorowski Stomatolog - Ortodonta

Placówka Biała 2

Marek Ussowicz Transplantolog - Pediatra

NZOZ "RONDO-MED"

Maria Ussowska

"SAN-MED" Marta Wysocka filia w Kielcach

Marta Ustianowska Psycholog

Szpital Białogard

Maria Ustianowska Stomatolog

Placówka Ledóchowskiego 19

Przemysław Ustianowski Ginekolog położnik

P U M Szczecin

Konstantin Ustinow Okulista

Gabinet Leśna 28 lok. 1

Przemysław Ustowski Anestezjolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek

Jakub Ustrzycki Kardiolog

Placówka Banachiewicza 16/10

Urszula Ustupska Internista

Przychodnia " Zdrowie"

Jan Ustupski Pediatra

Placówka ulica Mrowce 3A

Maria Uszacka-Miłkowska Kardiolog - Internista

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Łomży Filia w Grajewie

Robert Uszko Anestezjolog

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o

Alicja Uszko Radiolog

Szpital "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie

Ewa Uszok-Gaweł Anestezjolog

Centralny Szpital Kliniczny

Teresa Uszyńska Internista

Placówka 20 stycznia 95/16

Barbara Uszyńska Pediatra

Placówka 600-lecia 64/7

Sylwia Uszyńska Stomatolog

Placówka Małej Brzozy 12/2

Julia Uszyńska Internista

Placówka Modrzykowa 6

Czesława Uszyńska-Szałajda Pediatra

Gabinet Jainty 15 lok. 2

Małgorzata Uszyńska-Tuzinek Otolaryngolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Cezary Uszyński Stomatolog - Protetyk

ORL Praktyka Lekarska Rafał Chmielewski

Krzysztof Uszyński Ortopeda

NZOZ Provita

Anna Uthke-Kluzek Pediatra - Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne PRO-MED - Nafta

Radosław Utnik Seksuolog - Psycholog

Centrum Medyczne doktorA

Elżbieta Utracka-Chróściel Anestezjolog

Placówka Bolesława Chrobrego 64

Tomasz Utracki

Podstacja Śródmieście

Mirela Utrata Internista

Placówka ul. Kąpielowa 29

Irena Utrata Stomatolog

Placówka Gen Andersa 22

Waldemar Utych Pediatra

Placówka Tarnów

Piotr Utz Kardiolog - Internista

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi

Celina Uzar Radiolog

Gabinet Mickiewicza 34d

Piotr Uzar Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczno-położniczy

Andrzej Uzar Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczno-położniczy

Jerzy Uzar Internista

Placówka Gajowicka 95

Małgorzata Uzarek

Placówka ul. Jana Kochanowskiego 3/6

Aldona Uzarowicz Pediatra - Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne DERMIQ

Tadeusz Uzarski Laryngolog

Placówka Lipowa 18

Zofia Uzdowska-Szczytkowska Pediatra

Placówka ulica Kościuszki Tadeusza 41/1

Jarosław Uziałło USG - Psychiatra - Pediatra - Lekarz rodzinny - Internista

Londyn

Elżbieta Uziębło-Osypko Chirurg stomatolog

Placówka ulica Cyniarska 16/8

Jerzy Uzikowski Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Golubiu-Dobrzyniu

Małgorzata Uznańska Psychiatra

Gabinet ul. Strażacka 4a Pszczew

Magda Uznańska Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"

Arkadiusz Uznański

Placówka Wojewódzka 12/8

Kasper Uznański Internista

Placówka ul. Przeskok 18

Ivelin Uzunov Anestezjolog

Placówka Zawiszy 12/83

Jarosław Użwij Stomatolog

Anagenesis

Katarzyna Użycka Stomatolog

ArtDental

Marzena Użycka Pediatra

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się