Dobiesław Daciuk

Pan dr.Dobiesław Daciuk to bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Czuje się to,że lekarz rozumie problem pacjenta.Wszystko na 5!

Koleżanka poleciła mi doktora, gdyż wiedziała, że zależy mi na szybkim, skutecznym leczeniu. Jestem zachwycona. Na stałe mieszkam za granicą, ale zęby zawsze leczę w Polsce. Miałam mało czasu, aby doprowadzić stan moich zębów do ładu. Ogromy ukłon w stronę Pana doktora, który tak dopasował wizyty abym mogła zakończyć leczenie przed powrotem do domu.

Pan doktor jednego zęba kanałowo leczył mi kilka razy. Po pół roku, zrobiłem zdjęcie panoramiczne szczęki, okazało się ze ząb ten jest tak kiepsko „zrobiony”, że wdał się stan zapalny i próchnica. Ząb do wyrwania! Już niestety moja noga nie postanie w gabinecie u Pana doktora.

Jest dokładny,uprzejmy i rzeczowy.Skupia się na tym co ma zrobić a nie nadrabia żarcikami i zbędnymi rozmowami(jak co niektórzy). Wyleczył mnie ze stanu zapalnego,a plomba trzyma się do dziś.Jeśli coś jest refundowane to jest,jeśli nie to nie!Nie wydaje mi się,że ma wygórowane ceny.Ceni się,bo jest dobry.

bardzo kompetentny stomatolog, bez zastrzeżeń

bardzo kompetentny stomatolog, bez zastrzeżeń

!!UWAGA!! NIEKOMPETENTNY Byłem u niego 2 razy z pierwszym razem plomba , po pół roku do wymiany, drugi raz wyrwanie zęba - nie dość że męczył mnie z godzinę to jeszcze bezczelnie kłamał że nie podlega refundacji i kazał zapłacić 100 zł, nic dziwnego że nie am tam nigdy ludzi NIE POLECAM

!!UWAGA!! NIEKOMPETENTNY

500 zl za trzy zeby w tym w dwoch wypadla plomba po pol roku w trzeci wyleczylam juz gdzie indziej nie polecam !!!