lek. dent. Dominika Borkowska

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

BARDZO UPRZEJMA I PROFESJONALNA.NIE MYSLE NAWET O WIZYCIE U INNEGO STOMATOLOGA.MIMO MOJEGO STRACHU PRZY BOROWANIU ZEBA U PANI DOMINIKI CZUJE SIE SUPER BEZPIECZNY I WIEM ZE ZABEK BEDZIE OK.

Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak kompetentnego stomatologa! Ta kobieta marnuje się w tym zapyziałym mieście. Wiem, co mówię, bo mam swoje lata i nie jeden grzebał mi w zębach. Ceny wizyty nie wpisałam, bo to zależy, od tego co jest leczone.

p.Borkowska to najlepszy stomatolog w Zd-Woli.Nie ma jej równych.

p.Borkowska to najlepszy stomatolog w Zd-Woli.Nie ma jej równych.

Powiem krótko: jest rewelacyjną dentystką!

Powiem krótko: jest rewelacyjną dentystką!

Dobra lekarka jednak cena takze jest na wysokim poziomie...

Dobra lekarka jednak cena takze jest na wysokim poziomie...

Pani Dominika jest ulubienicą moich dzieciaków (wiek przedszkolny). Po doświadczeniach z innym dentystą przed pierwszą wizytą w jej gabinecie była rozpacz, płacz, krzyki i histeria. Teraz dzieci nie mogą się doczekać, kiedy do niej pójdą. Za każdym razem przygotowują jej jakieś upominki, na przykład rysunki lub bukieciki kwiatków z ogródka.

Jest rewelacyjna! Trudno się do niej dostać, ale warto poczekać. Polecam! Spokojna, opanowana, fachowa, wie co robi. Jej spokój udziela się pacjentowi. Gdybym trafiła na taką stomatolog jak pani dr Borkowska, do dziś miałabym wszystkie zęby. Niestety, dwa straciłam przez innych konowałów.

Byłem na urlopie w Polsce, zaczęły się problemy z zębem wyleczonym w Stanach i trafiłem do dr Borkowskiej przez przypadek (dalsza rodzina poleciła). Bardzo szybko rozpoznała przyczynę kłopotów i rozpoczęła leczenie. Do było 2 lata temu, ale dopiero teraz natrafiłem na tą stronę. Ząb jest porządku. Żałuję, że tu u nas w Chicago nie mogę trafić na takiego fachowego lekarza. Gdyby wyemigrowała, zrobiłaby wielką karierę jako stomatolog!

To pierwszy dentysta, u którego się nie boję leczenia. Leżę sobie u niej na fotelu dentystycznym wyluzowany, co wcześniej było nie do pomyślenia! Plomby się trzymają, nie widać ich. Nawet po skomplikowanym leczeniu (miałem takie dwa przypadki) nie wystąpiły żadne powikłania. W jej gabinecie wszystko jest na miejscu, łącznie z rentgenem, tak więc nie trzeba biegać, kiedy jakiś ząb trzeba prześwietlić. Trudno jednak się dostać z pierwszą wizytą, trzeba cierpliwie czekać w kolejce i to jest minus.