Filtruj terminy

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f

wizyta już od 50
Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie

lek. dent. Rafał Bator

Gabinet stomatologiczny Rafał Bator
Komisji Edukacji Narodowej 4
98-220 Zduńska Wola

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

lek. dent. Dominika Borkowska

Przychodnia
Władysława Jagiełły 23
98-220 Zduńska Wola

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

lek. dent. Agnieszka Bakies

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Polecam Panią doktor Agnieszkę za jej ciepłe i profesjonalne podejscie do pacjenta .
Jest z nią kontakt telefoniczny poza godzinami pracy i w nagłych przypadkach zawsze doradzi i pomoże tak jak mnie i mojemu męzowi.
Wielu jest dentystów ale profesjonalnycj i empatycznych jak Pani doktor to juz ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: anna

Maria Człapińska

Zduńska Wola

Wspaniała kobieta i stomatolog. Chodzę do Pani doktor już od 15 lat {począwszy od przychodni w Alejkach}i do tej pory posiadam wszystkie plomby które mi "zakładała"

lekarz Katarzyna Stobiecka

98-220 Zduńska Wola

A wiec byłam u tego babszytyla mając na zebie wcześniej założone 3 mies lekarstwo lecz przy myciu zębów trochę mi się zmyło ponieważ było świeże i poszłam do niej a ona zamiast mi uzupełnić jak kazał wcześniejszy stomatolog zaczęła mi wiercic jeszcze z wielkim hukiem że albo mi to zrobi szybko i będzie boleć albo da mi zastrzyk a jak nie to wypier*dalaj, jak ja weszłam do tego gabinetu i ...
Opinia dodana przez: Lili

lek. dent. Małgorzata Sowińska

przychodnia stomatologiczna
aleja Kościuszki 10
98-220 Zduńska Wola

Takich lekarzy nam trzeba! Pani doktor jest nie tylko świetna w tym co robi ale również bardzo miła.no i przede wszystkim nie muszę już się martwić o ból bo u Pani doktor każda wizyta przebiega bezboleśnie. Polecam! :)

lekarz Hanna Szyszka-Rozkal

Euromed

98-220 Zduńska Wola

Pani doktor to bardzo dobry fachowiec. Dzięki kompleksowemu spojrzeniu na mój problem mogę znowu się śmiać "pełną gębą". Jest to lekarz, który potrafi powiedzieć że dalsze leczenie piłowanie czy szlifowanie nie ma sensu - zostałam skierowana do doktora Gołębiowskiego i zamiast męczyć się i wstydzić mam piękny nowy implant za przyzwoitą cenę. A Pani doktor mogę tylko podziękować. Pani Haniu Dziękuję. Życzę wszystkim tak dobrego i kompetentnego lekarza.

Magdalena Nowak-Bakies

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

U Pani doktor zęby leczę już ładnych parę lat. Jestem w stanie polecić tego stomatologa w 100%. Pani doktor rzetelna, dokładna a przy tym bardzo bardzo delikatna.
Bardzo dobry Stomatolog. Leczę i kontroluję siebie oraz moje 2 córki u Pani Doktor - jestem bardzo zadowolony. Był czas ,że przez 13 lat bałem się stomatologa i nie odwiedzałem gabinetu stomatologicznego łykając pigułki. Dziś wiem ,że są stomatolodzy którzy potrafią pomóc eliminując jakiś nadmierny ból i strach.
Polecam Panią Wągrowską !!!

Stomatolodzy w mieście Zduńska Wola