Stomatolog Zduńska Wola

ulica Iwaszkiewicza 4f

przychodnia stomatologiczna
aleja Kościuszki 10
98-220 Zduńska Wola

Takich lekarzy nam trzeba! Pani doktor jest nie tylko świetna w tym co robi ale również bardzo miła.no i przede wszystkim nie muszę już się martwić o ból bo u Pani doktor każda wizyta przebiega bezboleśnie. Polecam! :)

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

U Pani doktor zęby leczę już ładnych parę lat. Jestem w stanie polecić tego stomatologa w 100%. Pani doktor rzetelna, dokładna a przy tym bardzo bardzo delikatna.

przychodnia
Kilińskiego 7/11
98-220 Zduńska Wola

Gorąco polecam, Pani Aldona zawsze profesjonalnie i frontem do pacjenta. Nawet po godzinach pracy jest w stanie znaleźć czas dla mojej córeczki kiedy ból jest nie do wytrzymania. Oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Gosia

Gabinet Stomatologiczny
Ogrodowa 21 kl. II
98-220 Zduńska Wola

Naprawdę dobry fachowiec. Od lat sie leczę w tym gabinecie i dzięki temu mam w bardzo dobrym stanie swoje zeby. Polecam innym.

Przychodnia
Władysława Jagiełły 23
98-220 Zduńska Wola

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

Bardzo dobry Stomatolog. Leczę i kontroluję siebie oraz moje 2 córki u Pani Doktor - jestem bardzo zadowolony. Był czas ,że przez 13 lat bałem się stomatologa i nie odwiedzałem gabinetu stomatologicznego łykając pigułki. Dziś wiem ,że są stomatolodzy którzy potrafią pomóc eliminując jakiś nadmierny ból i strach.
Polecam Panią Wągrowską !!!

Polecam Panią Wągrowską !!!

Sieradzka 36
98-220 Zduńska Wola

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. KOMPETENTNY, DOKLADNY, UPRZEJMY. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.......................

Zduńska Wola

Wspaniała kobieta i stomatolog. Chodzę do Pani doktor już od 15 lat {począwszy od przychodni w Alejkach}i do tej pory posiadam wszystkie plomby które mi "zakładała"

Lux-Dent
Sieradzka 14 B
98-220 Zduńska Wola

Bylam niedawno u pani doktor z polecenia mojej kolezanki i jestem zadowolona bo mialam brzydki,martwy i przebarwiony ząb z przodu ktory od dluzszego czasu byl moim kompleksem a pani doktor pieknie mi go odbudowala i teraz niczym nie rozni sie od drugiej jedynki a nawet jest ładniejszy:)

Poza tym pani doktor jest sympatyczną osobą,dobrze i przystepnie tlumaczy co bedzie robila ,pokazuje kamerką co jest do leczenia i ma dobre podejscie do bojazliwych pacjentow takich jak ja na przyklad.
Polecam tego lekarza.

Stomatolodzy w mieście Zduńska Wola