lekarz Donat Gocyla

2,5
2,4

Chodziłam do Pana doktora ponieważ ciąża przebiegała bardzo dobrze ale odradzam szczerze.Brak empatii najwyraźniej wypalenie zawodowe.Na porodówce pielęgniarki ździwione ,że brak podstawowego badania grupy krwi.Wizyty bardzo krótkie z jednym usg w ciągu całej ciąży. Kobietki nieee!!!

Nie polecam tego lekarza. Lekceważące nieprofesjonalne podejście, chamskie bezpodstawne przytyki w moim kierunku, prywatne opinie pod moim adresem na tematy nie związane z celem wizyty. Z gabinetu wyszłam bez badania. Nie polecam!!!

Osobiście polecam. Pierwszy raz byłam i ginekologa, wytłumaczył mi, na czym będzie polegało badanie, żebym sie Nie przejmowała , ciągle ze mną rozmawiał o różnych tematach . wywiad przeprowadził krótko, ale dokladnie

Tragedia !! nie polecam nikkomu .. Zero kompetencji i chęci do pracy , nic się nie dowiedziałam , badanie zostało zrobione od niechcenia. Miałam nadzerke o której nie miałam pojęcia.. Dopiero od innego lek się o niej dowiedziałam pan Gocyla twoerdzil,ze wszytsko jest w porzadku i przepisal mi czopki ktore tylko zle wplywaly na rozwiniecie sie mojej choroby...

Tragedia !!

Lekarz nie ma ochoty odpowiadać na jakiekolwiek pytania, jest nieuprzejmy i absolutnie niezainteresowany, już na pierwszej wizycie nie przeprowadził ze mną wywiadu, chociaż mam za sobą poronienie. Niestety chodzę tylko do niego po recepty na antykoncepcję, bo faktycznie nie ma żadnego problemu z czekaniem na wizytę, przychodzę do przychodni i od razu mogę wejść do gabinetu ( oczywiście jeśli pan doktor nie jest na papierosku- kolejna rzecz, która jest wielkim minusem- strasznie czuć od niego papierosy! ). Dawałam mu kilka szans, na nic. Plusem było badanie- mówił co będzie robił, ...

Plusem było badanie- mówił co będzie robił, było delikatne. Ale to za mało w dzisiejszych czasach, bo to lekarz powinien z nami kompetentnie rozmawiać a nie olać pacjentkę, żeby ta sprawdzała wszystko u doktora Google...

Dno, dno i jeszcze raz dno. Niekompetentny, niemiły chamski i nie polecam nikomu tego lekarza.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ! polecam !

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ! polecam !

gdzieś już ktoś pisał, że nie dziwi się że nigdy nie ma u niego kolejek. To prawda, nigdy nie czekałam na wizytę w przychodni dłużej niz 10 minut!! i ja się nie dziwię. Ten lekarz jest zarozumiały, podchodzi do pacjentki jak do pógłówka, na pytania które zadawałam odpowiadał z pretensją i zdziwieniem - że jakto ja nie wiem tego czy tamtego i kazał mi sobie czytać jeśli mnie jakiś problem dotyczy. Prowadził moją ciążę do 4 miesiąca ale z niego zrezygnowałam. Przez ten czas byłam badana tylko dwa razy - pierwszy raz na podejrzenie ciąży i drugi na potwierdzenie. Jak się później okazało nie miałam zrobionych wszystkich wymaganych badań a te które miałam - ich wyniki były poprostu niedobre ale nic z ty, nie robił. Nie polecam tego Pana, żyje w jakimś swoim świecie, na początku myślałam że taki starszy lekarz - doświadczony itd itp okazuje się że ma utarte juz swoje stereotypy i sposoby postepowania z pacjentkami.

W swoim życiu odwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych(dwie ciąże),ale zawsze coś było nie tak,tzn. albo lekarz był niemiły,niekontaktowy i czułam pewnego rodzaju dyskomfort ...Od pewnego czasu jestem pacjentką doktora Gocyli i nareszcie wszystko jest tak jak powinno,doktor tłumaczył a nawet narysował mi na kartce na czym będzie polegał zabieg ,któremu się poddałam:)polecam w 100-tu%:)

Trafiłam do niego, bo akurat 2 pacjentki odwołały wizyty - i teraz wiem, dlaczego tak mało chętnych do niego przychodzi.