dr Donat Hapunowicz

3,6
3,3
3,2
3,1

Trafiłam do doktora w środę w nocy na SOR, w Mińsku Mazowieckim z ostrym bólem brzucha. Pan był bardzo zły, że szukam pomocy na SORZE, powiedział że powinnam znaleźć sobie ginekologa bo przecież na SORZE się nie leczy ginekologicznie. Zrobił usg z wielką niechęcią. Po kilku godzinach na SORZE w Mińsku trafiłam do Międzylesia, miałam 2l krwi w jamie brzusznej, gdyby nie fachowa pomoc i zabieg w Międzylesiu, mogło się to dla mnie tragicznie skończyć. Na pewno dyżury nocne na SORZE są bardzo ciężkie, jednak są oni po to aby pomagać ludziom, a nie wyżywać się na chorych. Mam nadzieje, że dla kolejnych swoich pacjentek Pan Doktor będzie miał więcej współczucia i życzliwości.

Tego pana mogę opisać w trzech słowach: gbur,cham i prostak. Miałam z nim styczność w szpitalu w Mińsku, tylko raz i więcej nie zamierzam. Było to przy wypisywaniu mnie ze szpitala: poproszono mnie do niego na badanie. Lekarz, który mnie przyjmował, powiedział, bym przy wypisywaniu ze szpitala, poprosiła lekarza o zwolnienie z WFu, bo przy moim schorzeniu nie powinnam ćwiczyć. Pan doktor Hapunowicz na mnie nakrzyczał, że teraz to wszystkie dziewczyny nie chcą ćwiczyć na WF-ie, nadarł się, że chcę wyłudzić zwolnienie od niego i że on żadnych zwolnień nie wydaje i że jego córka też ćwiczy, szkoda tylko że zapomniał wspomnieć, że ona jest zdrowa. Zaczął czynić mi uwagi, że on sobie w Polsce nie życzy ,,społeczeństwa amerykańskiego” – nie wiem, czemu to się ma do mnie odnosić, skoro jestem szczupła, pan doktor widocznie siebie nie widział. Niemalże wykrzykiwał do mnie, że ,,w dzisiejszych czasach aktywność kobiet ogranicza się jedynie do pociągnięcia palcem po karcie od bankomatu” i takie tam. Poza tym, odniosłam wrażenie, że wg niego antykoncepcja jest lekiem na wszystko. Przed badaniem powiedział, że musi mnie ,,dotknąć” - bardzo nieodpowiedni dobór słów, ale już mnie nie chciał zbadać, na całe szczęście, po tym jak się dowiedział, że jestem dziewicą i dziwnym tonem, lekceważącym, niemalże pogardliwym, się do tego odnosił. Widocznie wg niego trzeba bardzo szybko stracić dziewictwo, może nawet w gimnazjum. Nie rozumiem tylko jednego – dlaczego widząc mnie pierwszy raz w życiu, ocenia mnie po ogóle, krzyczy na mnie i zachowuje się grubiańsko. Na moje jakiekolwiek pytania odnośnie mojej choroby, odpowiadał półgębkiem, odsyłał mnie do ,,lekarza prowadzącego”. Zostałam obrażona przez tego pana, obym nigdy więcej go nie spotkała. Wykształcenie medyczne to może i on ma, ale kultury nie ma nawet za grosz!

Bardzo serdecznie polecam doktora Hapunowicza za mega doswiadczenie, indywidualne podejscie do pacjentki, nic nie bagatelizuje, wszystko dokladnie sprawdza, jest bardzo pomocny. Prowadzil moje obydwie ciaze, przy czym druga z komplikacjami I tylko dzieki jego czujnosci, zaangazowaniu, ogromnej empatii urodzilam bez powiklan w dodatku w pol godziny bo byl przy porodzie I wydawal swietne decyzje.

Od kilku lat jestem pacjentką dr. Hapunowicza. Prowadził moje dwie ciąże. Lekarz konkretny, wie co robi. Ma dość specyficzne poczucie humoru i sposób bycia wiec pewnie stąd często opinie, że jest gburem itp. Jeżeli ktoś wygłasza takie zdanie po jednej wizycie, albo po jednorazowym kontakcie w szpitalu to myślę, ze wcale nie powinien się wypowiadać. Jedyny minus - ciężko się do niego dostać, ale w razie potrzeby zawsze przyjmuje bez zapisu.

Nie polecam. Niemiły, grubiański, humorzasty. Pozwala sobie wygłaszać swoje osobiste opinie, które zazwyczaj są obraźliwe. Lubi straszyć i traktować protekcjonalnie. Byłam na kilku wizytach, zupełnie nie wiem po co. Są w Mińsku lepsi lekarze

Przy pierwszym porodzie spisał się. Pod koniec drugiej ciąży odwiedziłam pokój lekarski w szpitalu w celu zapytania jakie mam szanse na cc bo dziecko źle ułożone było. Rozmawiał ze mną siedząc przy biurku tyłem do mnie. Kompletny brak zainteresowania. Poszłam kiedyś na wizytę do gabinetu - zaskoczyło mnie pytanie kiedy kolejna ciąża. Zdenerwowałam się. Bo to decyzja moja i męża a nie lekarza powinna być. Potrzebowałam też kiedyś szybkiej pomocy lekarskiej. Odprawił mnie.

Moim zdaniem lekarz godny polecenia jestem wieloletnią pacjentką. Z powyższych opinii od siebie dodałabym, że p. doktor ma indywidualne podejście do pacjentki.

doktor prowadził moją pierwszą ciążę a zaszłam w ciążę w dość zaawansowanym wieku :-) Moim zdaniem doktor jest bardzo kompetentny świadczy o tym chociażby jego długoletnie doświadczenie i olbrzymie kolejki w Milmedzie, może jest zbyt oschły ale jest jaki jest, Przychodzę do lekarza nie po to aby dyskutować i pogodzie ale żeby otrzymać pomoc. Moim zdaniem doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Pan dr Hapunowicz jest nie na czasie. Poszłam do niego w wieku 30 lat na taką wizytę kontrolną (mówią wszędzie żeby się badać)a on zdziwiony, ale zrobił mi cytologię, po czym skwitował, że jestem już wiekowa i żebym się szybko decydowała na drugie dziecko. Byłam zdegustowana, bo obecnie kobiety rodzą po trzydziestce. Gdy zdecydowałam się na ciążę to nie zaproponował mi żadnych badań przed.A ciążę prowadził tak, że tylko coś pisał i badał, zero dialogu, kiedy o coś zapytałam to był opryskliwy i niegrzeczny. Jak robił usg ciąży to niewolno się było coś zapytać(tylko mówi jak jest źle, ale językiem lekarzy). Poza tymlekarz fatalista-zamiast podtrzymać na duchu ciągle wyrokował i straszym.W szpitalu na patologii mnie olał, a jak jak wyszłam uciekłam na Czerniakowską w W-wie i jestem w 100% zadowolona.Może on i dobry był, ale teraz stary wyjadacz. Zdecydowanie odradzam

Prowadził moją pierwszą ciążę. Moim zdanie bardzo kompetentny i konkretny. W związku z moja sytuacją i wiekiem (35 lat) zlecił sporo dodatkowych badań. Po porodzie nadal jestem jego pacjentka. W Milmedzie zawsze są do niego długie kolejki ale w razie potrzeby przyjmie " od ręki" Ewa

Ewa