lekarz Dorota Adamczyk-Kot

Kardiolog

Jestem bardzo zadowolony, profesjonalne podejście do pacjenta, miałem wykonane echo serca i holtera. Po dobraniu leków czuję się dużo lepiej. Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Robiełem EKG+ECHO i okazało się że jest ok natomiast lekarz zdiagnozował inny problem złego wyniku EKG i skierował mnie do innych specjalistów.

Bardzo mądra i doświadczona Pani doktor. W dodatku wszystkie badania na miejscu, miła i fachowa obsługa. Polecam osobom mającym problemy kardiologiczne.

jest ok. jestem zadowolona polecam tą ponią

jest ok. jestem zadowolona polecam tą ponią

nie polecam gdyż byłem, u tej pani i zostałem źle zdiagnozowany

nie polecam gdyż byłem, u tej pani i zostałem źle zdiagnozowany

Najlepszy lekarz, u jakiego się leczyłem. Polecam wszystkim mającym problem z sercem.

Bardzo dobry lekarz, miła i serdeczna osoba. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, w gabinecie prywatnym bez zbędnej rejestracji wykonuje wszystkie potrzebne badania. Polecam osobom mającym problemy kardiologiczne.