Kardiolog Jędrzejów

Kardiolog Jędrzejów dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

ulica Kielecka 20
28-300 Jędrzejów

Naprawdę lekarz jakich mało prowadzi mnie już od kilku lat ( arytmia)polecam każdemu

Gądzio-Kos 4
28-300 Jędrzejów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Robiełem EKG+ECHO i okazało się że jest ok natomiast lekarz zdiagnozował inny problem złego wyniku EKG i skierował mnie do innych specjalistów.

Przychodnia Specjalistyczna
3 Maja 64