lekarz Dorota Dudziak

2,1
2,1

Źle postawiona diagnoza, zero rozmowy. Zamiast wysłać dziecko na badania morfologia mocz od razu diagnoza z oczu. Bardzo obojętne podejście do pacjenta, nie powinna przyjmować małych dzieci.

Jako jedyna odebrała telefon w sobotę popoludniu. Przyjęła nas i bardzo jej z tego powodu dziękuję. Dokładnie zbadała i dała leki. Polecam.

Nie polecam. Przychodzac po samą recepte i tlumaczac w jakim stanie mam dziecko Pani "doktor" z usmiechem tlumaczy ze nie ma czasu ale stac podparta i dyskutowac z koleżanką ma czas. Znieczulica straszna i podejscie do pacjenta tymbardziej bedac pediatrą pelna profeska

Nie polecam tego lekarza. Kobieta jest nieprzyjemna, nie ma podejścia do dzieci. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Doktor nie powinna leczyć nikogo a już na pewno nie dzieci. Dziecku które wcześniej nie brało żadnego antybiotyku podała od razu bardzo silny antybiotyk, który (jak poźniej powiedział inny lekarz) stosuje się najczęściej w leczeniu szpitalnym. Odradzam wizytę

Super lekarz.Polecam każdej matce,która ma chore dziecko!

Super lekarz.Polecam każdej matce,która ma chore dziecko!

nigdy więcej nie pujde do tego lekarza. jest ni kompetentna nawet dziecka nie zbadała leczy na odległość i jest bardzo nie przyjemna nic nie potrafi wytłumaczyć i załatwia wszystko krzykiem a potem wyprasza

Lekarz godny polecenia. Super podejście do pacjenta. Badanie długie i dokładne. Pani bardzo miła i sympatyczna.