Pediatra Płock

wizyta już od 160

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta

mjr. Sucharskiego 3 lok. 4
09-409 Płock

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko,
w opinii mojej i wielu znajomych z płocka najlepsza, najbardziej konkretna i skuteczna pani doktor do dzieci. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Anonim.Plock

OMEGA
ul. Jasna 7
09-400 Płock

Świtny lekarz. Podoba mi się to, że nie przepisuje niepotrzbnie antybiotyków dziecku, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu, rodzicom tłumaczy wszystko o chorobie, wyjaśnia dlaczego stosuje takie a nie inne metody leczenia, ma ogromną cierpliwość! Mam do niego pełne zaufanie! Szkoda tylko, że prywatnie nie przyjmuje, ale pracując w kilku przychodniach i w szpitalu raczej nie mozna znaleźć na to czasu. Za to udziela porady przez telefon! POLECAM GORĄCO wszystkim dziciom ...
Bardzo dobry i szanowany lekarz. Nie zapisuje antybiotyków na życzenie , doświadczony i zawsze pomocny. Moje dzieci i dzieci moich znajomych chwalą sobie sposób podejścia do dzieci. Leczył mnie i teraz moje dzieci. gorąco polecam

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Miodowa 2
09-400 Płock

Naprawdę lekarka godna polecenia jedna z lepszych pediatrów w Płocku. Sprawuje nade mną opiekę lekarską od dziecka i nie mam żadnych zastrzeżeń.

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mama

ulica Kolejowa 27
09-401 Płock

Konkurencyjne stawki, godziny przyjęcia dopasowane do pacjenta, mój syn go lubi. Standardowy lekarz z zainteresowaniami homeopatycznymi, co znacznie zwiększa zakres leczenia.
Opinia dodana przez: klaudia

Północna 11
09-402 Płock

Od 6 lat chodzę z dziećmi do Pani doktor, zawsze jestem zadowolona z wizyt u niej ponieważ trafnie stawia diagnozę. Polecam wszystkim, bo jest tego warta.
Lekarz bardzo uprzejmy. Fachowo podchodzi do małego pacjenta, rzeczowo bada i wysłuchuje rodzica.
Wyrozumiały na brak humoru i płacz małych dzieci.
Dopiero sie poznajemy ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.

dr Marianna Rybicka

Pediatra, Lekarz sportowy

Dybowskiego 14
09-400 Płock

To bardzo stary madry czlowiek...
Jsjjdkdkdldpdpahajskdjdjododd

Pediatrzy w Płocku