lekarz Paweł Cegiełka

Chciałbym gorąco polecić Pana Doktora P. Cegiełkę , który wykazuje niezwykłą troskę, empatię i profesjonalizm w opiece nad dziećmi. Jego podejście jest bardzo komunikatywne, zawsze starannie wyjaśniając diagnozy i plany leczenia. Dzieci czują się komfortowo w jego obecności, co sprawia, że wizyty u niego są mniej stresujące dla całej rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie i staranność w dbaniu o zdrowie naszych dzieci :)

Profesjonalny, uprzejmy, interesujący się stanem zdrowia dziecka, dokładny. Fachowo, szczegółowo udziela porad, tłumacząc wszystko krok, po kroku. Cierpliwy, z pozytywnym nastawianiem.

Profesjonalny, uprzejmy, interesujący się stanem zdrowia dziecka, dokładny.
Fachowo, szczegółowo udziela porad, tłumacząc wszystko krok, po kroku.
Cierpliwy, z pozytywnym nastawianiem.

Lekarz bardzo uprzejmy. Fachowo podchodzi do małego pacjenta, rzeczowo bada i wysłuchuje rodzica. Wyrozumiały na brak humoru i płacz małych dzieci. Dopiero sie poznajemy ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.

Wyrozumiały na brak humoru i płacz małych dzieci.
Dopiero sie poznajemy ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobre podejscie do dzieci, zna się na swojej pracy. trafnie diagnozuje.Wzbudza zaufanie rodziców jak ich swoich małych pacjentów. Polecam bez obaw