Szczerze polecam Panią Dorote :) Stomatolog jakich mało :) zawsze uśmiechnięta, miła i przesympatyczna.Ja leczę sie juz ponad 10 lat u p.Doroty :). Leczy sie również moja rodzina :)i znajomi :) Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!! Dzięki p.Dorocie naprawde polubiłam chodzić do dentysty , jak również moje dziecko idzie z ochota. Dziekujemy :)

Nie wyobrażam sobie leczyć zeby u innego stomatologa!!!!!!

Osobiście nie leczyłem zębów u tej pani, jednak moja żona robiła to od wielu lat i niestety okazało się po zrobieniu prześwietlenia w innym gabinecie, że leczenie (w sumie kilka stówek) dwóch kanałów w zębie zrobione było tylko do połowy (w jednym z nich wdała się zgorzel gazowa), a trzeciego kanału pani dr w ogóle nie zauważyła. Z dużym bólem zęba oczywiście nie przyjęła mojej małżonki wyznaczając jakiś dziwny i odległy termin. Może kiedyś się starała , ale teraz niestety liczy się tylko kasa kasa. Nie polecam

Miło, szybko, bezboleśnie. Leczenie kanałowe, którego bardzo się bałam poszło koncertowo.

Próbowałam leczyć zęby taniej i teraz wracam do Pani Doroty!!!. Kilkunastoletnie plomby trzymają się świetnie. Plomby od innych stomatologów wypadają średnio po 3, 4 latach i teraz muszę je robić od nowa. Już nigdy nie skorzystam z leczenia innych dentystów. Dziękuję p. Doroto, jest Pani świetnym fachowcem, najlepszym!

Próbowałam leczyć zęby taniej i teraz wracam do Pani Doroty!!!.

wyjątkowo profesjonalna, kompetentna,konkretna. przesympatyczna,Prawdziwy lekarz dla całej rodziny.

Kochana pani stomatolog, wszystkim godna polecenia, miła, uprzejma, moje dziecko nie może doczekać się kolejnej wizyty, ja u pani stomatolog wypoczywam, relaksuje sie. Brawo pani Doroto!

Rewelacyjna Pani doktor.Długo szukałam dentysty dla dziecka i kiedy wreszcie trafiłam do Pani Doroty wiem że już tam zostane,zarówno ja jak i moje dziecko.Polecam

Zdecydowanie polecam Panią Dorotę wszystkim znajomym i rodzinie. Sama również dotarłam do Pani stomatolog dzięki mojej mamie. Dzięki Pani doktor leczenie zębów stało się naprawdę przyjemne.

Gorąco polecam Panią Dorotę Garbas,leczymy zęby całą rodziną. Fachowa wiedza i indywidualne podejście do pacjenta, córka,która ma 5 lat bardzo chętnie poddaje się zabiegom typu leczenie i wyrywanie( jakieś miesiąc temu wyrywała zęby mleczne) .

Pani Dorota jest wyjątkowa wyleczyła moje zeby oraz kopleks odwiedzin u stomatologa

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
ul. Szczecińska 4a