lek. dent. Dorota Jagiełło

2,7
2,9
2,6
2,2

nie polecam, mi też chciała leczyć zęba przez 3wizyty i kasowała ostro za to. w końcu poszedłem do innego lekarza i tamten uznał, że to co robili to tylko wyciągali ode mnie pieniadze, w innym gabinecie ząb zaleczony w 20minut i po sprawie.

NIE POLECAM OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM WYDANE OKOŁO 1000zł ZNOWU CHODZĘ SPUCHNIĘTY PANI DOKTOR CHCE TETAZ PRZEPISAĆ ANTYBIOTYK LECZENIE W NIESKOŃCZONOŚĆ PORAŻKA

Pani, rzeczywiście bardzo miła , sympatyczna. Ale fachowiec z niej żaden. A liczyć potrafi jak nikt. Za leczenie i protezę zapłaciłem ponad 5 tyś. Pieniądze wyrzucone w błoto. Męczę się z tą spartoloną protezą już kilka lat. Niestety, brak mi kasy na innego dentystę i robienie wszystkiego jeszcze raz.

Pani doktor uprzejma,empatyczna, do leczenia zębów podchodzi "szybko" bo tak własnie podchodzą doświadczeni profesjonaliści.Po co ma się cackać jak może to samo z tym samym skutkiem zrobić szybko. Czas to pieniądz,wy pracujecie za friko? Moje zęby były w rozsypce na 1 wizycie a po 2 wizytach Mam zrobione 6 zębów i usuniętą 8 której nikt nie chciał usuwać bo zdrowa a ta rosła w policzku...Polecam

Niestety po leczeniu kanalowym nie dość ze wypadła plomba to jeszcze wdalo się zapalenie i zostały spilowane mi w trójkąt zeby ponieważ leczony był zle z spilowany zdrowy tez został na sile dorownany do niego. Koniec końców dwie krzywe jedynki plus kanałowe leczenie na nowo u innego dentysty. Nie polecam bo kosztowalo mnie to 500 zł i drugie tyle na poprawy u innego dentysty.

Pani bardzo sympatyczna i uprzejma, ale tylko z pozoru. Prosze się nie dać jej omamić, ponieważ ta osoba dorobiła się "lecząc" zęby hurtowo. Wszystkie zęby "leczone" u tej pani musiałem poprawiać u innego dentysty i gdy zobaczył jej "dzieło" to złapał się za głowę. Kategorycznie odradzam!

ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI NA TEMAT TEJ PANI DOKTOR JAGIEŁO, NA POCZĄTKU PRZEMIŁA I WZBUDZAJĄCA MAXIMUM ZAUFANIA, WSZYSTKO JEST OK DOPÓKI NIE ZACZNĄ SIĘ PROBLEMY Z ZĘBEM, BÓL PO LECZENIU I ZAPALENIE TO NORMA U TEJ PANI, ZA ZĘBY KASUJE Z KAŻDĄ WIZYTĄ CORAZ WIĘCEJ, RACHUNKI WYSTAWIA TYLKO CZASAMI WIĘC NIEMOŻNA DOMAGAĆ SIĘ ZADOŚĆ UCZYNIENIA ZA ŹLE WYKONANĄ PRACE. JAK TYLKO ZACZYNAJĄ SIĘ PYTANIA I SKARGI UZASADNIONE ZE STRONY PACJENTA PANI DOKTOR ZMIENIA SIĘ NIE DO POZNANIA. ROBI NA DWA STANOWISKA NA RAZ NIC DZIWNEGO ŻE TAKIE BABOLE ROBI LUDZIOM. SZUKAJCIE INNEGO DENTYSTY PISZE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA!!!

nie polecam to mało powiedziane leczylam u tej pani 3 zeby wydalam ponad tysiac zlotych,z tego kazdy byl spartolony i musialam wydac drugie tyle na naprawe ich u innego dentysty z ledwoscia udalo sie uratowac 2 zeby , trzeci niesety na "koniec leczenia ktore wynioslo 700 zl i trwalo 3 miesiace "zostal wyrwany przez pania doktor z wilka laska i rzuceniem na dowidzenia w moja strone pogardliwego epitetu"tak to jest jak na sile sie chce ratowac zeba "dodam tylko ze ja od poczatku przychodzac chialam go wyrwac a ona na to :jejku jest pani taka mlodziutka nie bedziemy rwac bezpodstawnie ja go pani zrobie i bedzie jak nowy....to sie zgodzilam , choc nie bylo mnie na to stac , musialam sie zadluzyc aby zaplacic tej pani bo realne koszta znacznie roznily sie od ustalonych przed wszelkimi zabiegami ah brak slow na poczatku pani doktor jest milutka ale jak sie pojawia problem robi sie niemila i antypatyczna i wmawia nieprawde , aha wyrwala mi tego zeba bez znieczulenia (dala jakies ktore nic a nic nie zadzialalo co ona doskonale wiedziala)tak sie pani doktor na mnie zemscila , takiego bolu nie zaznalam nigdy ,za to ze przzyszlam z bolem "skonczonego na tip top zeba"

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Mialam "leczone" kanalowo 2 zeby. Z jednym zaczelam miec powaznie problemy. Pod zebem pojawily sie guzki. Po zrobieniu pantomogramu szczeki okazalo sie ze kanaly w obu zebach nie zostaly do konca wyczyszczone. Toczy sie w nich zapalenie. Znowu czekaja mnie liczne wizyty, bol oraz ogromne pieniadze, oczywiscie juz u innego lekarza. Mam nadzieje, ze da sie je uratowac. Szczerze nie polecam!

nigdy w życiu nikt mnie tak fachowo nie przyjął.Pani doktor wytłumaczyłami co będzie mi robić nawet naryswała sytaację ,którą mam w buzi zaproponowała różne warianty .Tak fanastycznie mam poleczone zęby i bezboleśnie.Poleciłam panią dr wielu znajomym iwszyscy są zachwyceni