lek. dent. Dorota Jagiełło

2,7
2,9
2,6
2,2

Koszt wizyty był mniej wiecej w tej cenie a teraz musze naprawić błędy spowodowane u Pani Doroty, 2 lata bolał mnie ząb okazało sie że po leczeniu kanałowym został jeden kanał który powodował silny ból to podwójna robote i wiadomo podwójne pieniądze. Gwarancje dostałem na 10 lat a przez 2 lata stopniowo co 2 raz co 3 miesiące ukazywał się Ból i znikał aż nagle zaczął bolec tak mocno że nie wytrzymałem i poszedłem do innego dentysty wyposażonego w mniejszy sprzęt. Nie idzie sie tam gdzie luksusowo jest, tylko tam ...

Gwarancje dostałem na 10 lat a przez 2 lata stopniowo co 2 raz co 3 miesiące ukazywał się Ból i znikał aż nagle zaczął bolec tak mocno że nie wytrzymałem i poszedłem do innego dentysty wyposażonego w mniejszy sprzęt. Nie idzie sie tam gdzie luksusowo jest, tylko tam gdzie Lekarz dba o Pacjęta

Właśnie poleciłam panią doktor panu na poczekalni przed gabinetem do doktor Jagiełło.Pan zapytał mnie-"proszę pani czy to dobry dentysta?,czy ja dobrze trafiłem?"Ja mu szczerze odpowiedziałam,że ja jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do tej pani doktor,dlatego że trzech stomatologów nie chciało wykonać dla mnie akrylowych koron(bo niby już się nie robi akrylowych tylko porcelane),a doktor Jagiełło spełniła moją prośbę i wykonała bez problemu koronki akrylowe.Oprócz tego pani doktor na moją prośbę podjęła się naprawić błąd innego dentysty czyli żle dopasowany mostek pocelanowy(poprzedni dentysta nie chcąc przyznać się do błędu wmawiał mi,że tak ma być i pozostawił z bolącym dziąsłem)Doktor Jagiełło fachowo rozwiązała mój problem i dziąsła już mnie nie bolą.Jestem wdzięczna chyba sama sobie,że tak szukałam dobrego dentysty i trafiłam właśnie do gabinetu doktor Jagiełło.POLECAM!

kiedyś faktycznie lepiej i dokładniej zajmowała się zębem. teraz naprawdę można powiedzieć że niezbyt robi to dokładnie, ząb nie jest tak ładnie polerowany i szlifowany i lakierowany po leczeniu. musiałam poprawiać u innego dentysty zęba którego leczyła i odbudowała ścianki ponieważ zrobiła to niedbale. co do cen to jak na leczenie prywatne średnie. wolę dołożyć i być zadowolona.

Bylem w Polsce z krotka wizyta i w ciagu dwoch dni Pani Dorota Jagiełło wyleczyla mi 5 zebow w tym jeden leczony kanalowo. Obsluga byla bardzo profesionalna i bylem szegolowo informowany o kazdej czesci wykonywanych zabiegow. Zdecydowanie polecam!

Leczenie kanałowe wiem że jest drogą wizytą ale jak się dowiedziałam leczenie zębów przednich 1-3 można było zrobić na fundusz. Pani doktor jest uprzejma ale pieniądze dla niej są najważniejsze. Kiedyś mogłam ją polecać innym- teraz to jest inny lekarz.

coś nie tak po leczeniu kanałowym ząb po 6 miesiącach zaczął ćmić denerwuje mnie to bo wydałem kupe kasy na leczenie

Plomby szybko wylatują,za dużo pieniędzy sobie życzy,niedokładna,niekompetentna,robi 2 osoby naraz

Sympatyczna, wzbudzająca zaufanie. Stosująca dobre materialy.Nie rujnująca portfela!