lekarz Dorota Kowalczys

Laryngolog

2,6
2,4

Porażka, mam wrażenie, że to lekarz bez powołania, wizytę odbębnia ,nie interesuje się zbytnio pacjentem, byle kasę zainkasować i ,,następny proszę,,- ZDECYDOWANIE odradzam!!!

Wizyta trwała nie dłużej niż 5 min. Po wysłuchaniu objawów z jakimi przyszłam, Pani nie odezwała się ani słowem. Wypisała antybiotyk i do widzenia. Już przed wejściem do gabinetu coś zaczęło mi nie pasować, kiedy to matka z dzieckiem wyszła po 5 minutach. Ekspresowe tempo przyjmowania pacjentów, zastanawiam się jaka jest celność diagnoz Pani Doktor..... Zdecydowanie nie polecam :(

Zdecydowanie nie polecam :(

Polecam, byłam u pani doktór i jestem zadowolona z wizyty.

Polecam, byłam u pani doktór i jestem zadowolona z wizyty.

Byłam z córką (3 latka) pani doktor przyjechała do pracy z 40 min poslizgiem ,przyjmowała aby szybciej ..."dziecko ogólnie zdrowe " po 2 dniach po tej wizycie trafiłam z dzieckiem do szpitala na litewską i pani dr J.J zdjagnozowała i była w szoku że taki specjalista nie poznał się ...Dziecko ma w uchu balon z powietrzem i zawiessiną ropną wielkości 10gr widać gołym okiem usłyczałam ... :( NIE POLECAM TEJ PANI...

Na wizycie byłam z 3 letnim dzieckiem około roku temu. Bardzo uprzejma Pani doktor,ale co ważniejsze postawiła bardzo trafną diagnozę. Polecam!

Wizyta była bardzo krótka. Weszłam z dzieckiem ponad pół godziny po wyznaczonym czasie.

wizyta jestem rozczarowany, Pani dr badała mnie z tel. przy uchu

wizyta jestem rozczarowany, Pani dr badała mnie z tel. przy uchu