lek. med. Dorota Kwiatkowska

Psychiatra

Znakomita lekarka, która wspiera mnie w leczeniu depresji. Wykazuje duże zrozumienie dla pacjenta i patrzy kompleksowo na różne dziedziny życia i aspekty zdrowia fizycznego i psychicznego. Poświęca dużo czasu i uwagi, przygotowuje się do wizyt, docieka przyczyn złego stanu zdrowia. Kilka razy pomogła mi, wychodząc poza swoje standardowe obowiązki, np. zgadzając się pilnie wystawić zaświadczenie między wizytami i przekazać je „na mieście”. Skierowała mnie do znakomitej psychoterapeutki, z którą bardzo dobrze mi się pracuje; wymogła na mnie podjęcie terapii zamiast ograniczać się do przepisywania leków. Jest profesjonalna, nie ocenia decyzji ...

Jest profesjonalna, nie ocenia decyzji pacjentów, można z nią porozmawiać o wszystkim.
Pomogła także kilku moim koleżankom i koledze i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Jeśli to lekarka, która ok.10 lat temu pracowała w RODK nr 2, w Warszawie to "tamta" D.Kwiatkowska zdyskwalifikowała mnie jako ojca. Napisała w opinii do Sądu, po jednej 15-minutowej rozmowie ze mną, że jestem PARANOIKIEM i kwalifikuje się do leczenia. Te opinie obalili dopiero biegły sądowy psychiatra z Tworek i naczelny psychiatra kraju prof.M.J. Mojego syna, Kwiatkowska i dwie inne wywłoki przyznaly mojej b.zonie. Obecnie syn jest w ciężkiej depresji pozbawiony ojca i nie mogący liczyć na matkę latawice. Na D.Kwiatkowska natrafiłem ponownie na portalu matrymonialnym MyDwoje, gdzie poszukiwała partnera. Nie wiedząc, że rozmawia ze mną, wyznała że porzucił ją maz po 25 latach małżeństwa. Stąd pewnie jej chorobliwa NIENAWISC do mężczyzn, o której wspominają tu inni.

Polecam, bardzo mi pomogła wyjść z depresji. Poświęca duzo czasu i uwagi, słucha i rozmawia, nie jest obojętna.

dorota kwiatkowska-mazowieckie specjalistyczne centrum zdrowia oddzial ID ul.partyzantow 2/4 pruszkow. oszustka i feministka szkodzaca męzczyznom zawszelka cene. wydaje falszywe opinie szkodzace mezczyznom.

dorota kwiatkowska-mazowieckie specjalistyczne centrum zdrowia oddzial ID
ul.partyzantow 2/4 pruszkow.