lekarz Dorota Laskowska

Bardzo miła Pani Doktor. Przede wszystkim bardzo kompetentna. Zadaje dużo pytań o stan zdrowia, cierpliwie słucha. Właściwie diagnozuje.

Nie znam lepszego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i dokładna w tłumaczeniu przyczyn choroby i dalszego postępowania. Trafnie zdiagnozowała moją chorobę (brak witaminy B12) - niby nic takiego, ale inni lekarze nie doszli do tej diagnozy, a przez ten brak nie potrafiłam funkcjonować. Przy tym Pani doktor jest przemiła i niesamowicie empatyczna. W bardzo, bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej mogłam zadzwonić i liczyć na jej wsparcie. Jestem Pani bardzo wdzięczna Pani Doroto. Dziękuję, że jest Pani prawdziwym lekarzem z powołania. Mam nadzieję, że dobro do Pani wraca.

Pani doktor bardzo spokojna, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, wszystko zostało wytłumaczone i wyjaśnione, bardzo polecam!

Wspaniała specjalistka, empatyczna, uważna, cierpliwa, bardzo kompetentna, przemiła. Pani doktor, dziękuję.

Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Jest osobą bardzo spokojną i kompetentną. Wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione i zalecone. Bardzo polecam Panią doktor.

Bardzo polecam Panią doktor.

Bardzo polecam. Słucha pacjenta i jest zaangażowana podczas wizyty. Widać że to prawdziwy lekarz z powołania. Niestety takich coraz mniej.