lek. dent. Dorota Łoś

Nie polecam. Gabinet ładny, ale co z tego jak lekarz niedokładny, a to niestety nie budowlanka, że moża gipsem opiprać i "bydzie"

Nie polecam!!!!!!!!!!! Chodziłam z dzieckiem przez rok do tej Pani. Wierciła, dawała lekarstwo do zębów, rozdawała zabawki i puszczała dzieciom bajki...... Niestety nie ma pojęcia o dziecięcej stomatologii. Tak zniszczyła zęby dziecku, że wdała mu się ropa, trafiliśmy do innego lekarza i ten musiał leczyć kanałowo. Gdybyśmy trafili od razu do innego lekarza nie było teraz cierpienia mojego dziecka.

Jestem bardzo zadowolony.Nie sądziłem że taki tchórz jak ja, wyleczy wreszcie wszystkie zęby. Udało się z Panią Dr.Dorotą Łoś. Po prostu rewelacja, nie wiem, podejście , wyczucie i poczucie humoru Pani Doktor (tak poczucie humoru!), sprawiło że strach gdzieś uciekał a dobrej jakości preparaty znieczulające robiły resztę leczenia normalnym i bezbolesnym. Aha i co bardzo istotne dla niektórych : Cena (zaskakująco niska). Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor i każdemu "tchórzowi" życzę takiej Pani Stomatolog.:) Marcin.

Aha i co bardzo istotne dla niektórych : Cena (zaskakująco niska).
Marcin.

Osoba miła i fachowa.Otwarta na sugestie pacjenta.Nie narzucająca swojego zdania na zasadzie"ja tu się znam i ma być jak powiedziałam",co u większości lekarzy jest cechą obowiązującą. Miły plus:młodzieżowy i swobodny sposób bycia-w rozsądnych granicach oczywiście-co mile kontrastuje z nadętą bufonadą większości tych"półbożków"w białych kitlach. Polecam!!!

Polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam bardzo drogo,jakość usług beznadziejna

Zdecydowanie nie polecam bardzo drogo,jakość usług beznadziejna

Bardzo miła i ciepła osoba.Leczyłam u niej prawie rok żęby ale się opłacało!!

Bardzo miła i ciepła osoba.Leczyłam u niej prawie rok żęby ale się opłacało!!

robiłam licówke na zębie. Niestety nie przetrwala 1,5roku. musze znowu zrobic licowke na tym samym zebie. Pani dotor dawała mi 5 lat gwarancji na nia, po roku sie kruszy ... Mam nadzieje ze w ramach gwarancji mi ja wymieni. ogolnie mila stomatolog ale mam przykre doswiadczenie.

szybko, bezboleśnie,rozsądna cena. Pani doktor wyglądała dziwnie nie kompetentnie (czerwone włosy)ale okazała się wporzo.