Stomatolog Jaworzno

Stomatolog, Implantolog

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Zawsze miałam słabe zęby, a kiedyś nie było dużo możliwości leczenia. Wstydziłam się iść do stomatologa co dodatkowo przyczyniło się do ich zniszczenia.
Dr Siewniak już po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Mój przypadek nie przeraził go i czułam ze chce mi pomóc. Od razu przedstawiono mi propozycje leczenia i zdjecia podobnych przypadków do mojego. Dr Siewniak patrzy całościowo na pacjenta, a nie tylko na pojedyńcze ząbki. U ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Jaworzno Stomatolog lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Dorota Łoś

stomatologiczny
starowiejska
43-603 Jaworzno

POLECAM W 100%! Pani Doktor bardzo rzetelna, o wszystkim informuje, przykłada się, walczy o każdy ząb! ;) Gdyby nie pani Doktor chodziłbym teraz bez trójki! Bardzo miła, a w tych czasach, to niestety rzadkość. ;)
Po przeczytaniu niektórych komentarzy nie mogę uwierzyć, że byłem w tym samym gabinecie! Ostatnia pani przeszła samą siebie! :) To właśnie jej komentarz, pełen kłamstw wyssanych z palca zmusił mnie do udzielenia się tutaj. Chodzę ...
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Iwona Bystry

Protetyk, Chirurg stomatolog

Zegadłowicza 45
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor byłam u niej wyrwać ósemkę i dosłownie nawet nie wiem kiedy się jej pozbyła, zagadała mnie dała znieczulenie i wyrwała trwało to jakieś 3 minuty, i żadnych późniejszych komplikacji. W dodatku jest bardzo uprzejma i widać że zna się na swojej pracy ja mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania i na pewno nie skorzystam z usług innego lekarza.

dr n. med. Marcin Michlewicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5
43-600 Jaworzno

Okazuje się że może nie boleć. Po wizycie całkiem inne podejście do wizyt u stomatologa, oczywiście na plus.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Justyna Witalińska-Łabuzek

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Po małej stłuczce samochodowej wybiłem sobie przedni ząb. Stomatolog odzyskała mi go w idealnej formie. W ogóle nie czuję różnicy, polecam.
Opinia dodana przez: Aleks

Aleksandra Leś

Stomatolog, Ortodonta

Korczyńskiego 87a
43-607 Jaworzno

Chciałabym ostrzec wszystkich zainteresowanych wizytą u pani Leś. Leczenie podjęłam 2 lata temu- nosiłam dwa aparaty stałe. Przez ten czas kobieta przesuwała mi górne zęby (począwszy od lewej jedynki) w lewo, prawą stronę zostawiając nietkniętą. Efekt wygląda tak, że lewa 7 i 8 wyszły z łuku i rosną mi teraz na bok, przygryzając skórę, kiedy mówię lub jem! Kiedy patrzę na zęby od góry to widzę, że jedynki nie są ...

dr n. med. Iwona Orczyk

Stomatolog, Protetyk

Dental Art dr. Iwona Orczyk
Górnośląska 18
43-602 Jaworzno

Jako pacjentka dr Orczyk, polecam ten gabinet. Pani doktor jest kompetentnym stomatologiem, potrafi doradzić i ustalić ścieżkę leczenia (wraz z podaniem kosztów). Ponadto w gabinecie można wykonać RTG pojedynczych zębów oraz panoramę, wybielać zęby różnymi metodami, a nawet chirurgicznie usunąć zęba. Jednym słowem - kompleksowo, wszystko w jednym miejscu.

lek. dent. Jerzy Żurawik

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Zawsze bałem się dentysty, a Pan Jerzy sprawił, że znów chętnie przychodzę i lecę swoją jamę ustną. Polecam.

lek. dent. Leszek Frąckiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Zgadzam sie z osoba powyzej super stomatolog, ktory ma podejscie do pacjenta i jest konpetentny. Polecam go z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Marysia

Stomatolodzy w Jaworznie