Stomatolog Jaworzno

Stomatolog Jaworzno lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Jaworzno lek. dent. Adam Siewniak

Stomatologia Siewniak
Ignacego Łukasiewicza 1a
40-019 Jaworzno

Zawsze miałam słabe zęby, a kiedyś nie było dużo możliwości leczenia. Wstydziłam się iść do stomatologa co dodatkowo przyczyniło się do ich zniszczenia.
Dr Siewniak już po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Mój przypadek nie przeraził go i czułam ze chce mi pomóc. Od razu przedstawiono mi propozycje leczenia i zdjecia podobnych przypadków do mojego. Dr Siewniak patrzy całościowo na pacjenta, a nie tylko na pojedyńcze ząbki. U ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Pl. Św.Jana 9
32510 Jaworzno

Bardzo dobra stomatolog godna polecenia i pozytywnie nastawiona do ludzi jak i do życia pozdrawiam:))

ulica Grunwaldzka 123
43-600 Jaworzno

Doskonały lekarz, wraz z całą moją rodziną leczymy się w jego gabinecie od wielu lat I z wielką przyjemnością polecam każdemu zainteresowanemu. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Wojtek

Prywatny Gabinet Lekarski
Północna 8
43-600 Jaworzno

Jak zawsze obawiałem się lekarzy stomatologów, to akurat tą Panią mogę polecić każdemu. Leczenie bezbolesne, dzisiaj ósemka wyrwana w mgnieniu oka. Po za tym jest bardzo uprzejma, często zadaje pytanie czy znieczulenie dalej działa, czy wszystko w porządku, porozmawia na różne tematy. Na prawdę godna polecenia Pani Stomatolog z Jaworzna.
Opinia dodana przez: Przemysław

Grunwaldzka 222
32510 Jaworzno

Profesjonalna, bardzo miła i uprzejma, niezmiennie od kilkunastu lat, bo od tylu lat jesteśmy całą rodzina pacjentami Pani doktor, a do tego jeszcze b.przystępne ceny. Szczerze polecam, Alicja
Opinia dodana przez: Alicja

Zwycięstwa 100
43-608 Jaworzno

Jak najbardziej godny polecenia. Jeden z lepszych stomatologow do jakich chodziłam. I terminy wizyt tez są ok :)
Opinia dodana przez: Paulina

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

NZOZ DENTAL ART IWONA ORCZYK
ulica Jaworznicka 27 A
43-602 Jaworzno

Jako pacjentka dr Orczyk, polecam ten gabinet. Pani doktor jest kompetentnym stomatologiem, potrafi doradzić i ustalić ścieżkę leczenia (wraz z podaniem kosztów). Ponadto w gabinecie można wykonać RTG pojedynczych zębów oraz panoramę, wybielać zęby różnymi metodami, a nawet chirurgicznie usunąć zęba. Jednym słowem - kompleksowo, wszystko w jednym miejscu.

Prywatny Gabinet Lekarski
Elżbiety 1
43-607 Jaworzno

Zgadzam sie z osoba powyzej super stomatolog, ktory ma podejscie do pacjenta i jest konpetentny. Polecam go z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Marysia

Stomatolodzy w Jaworznie