lekarz Dorota Mołodecka

Nie wiem co się stało, ale się zmieniła bardzo.Jest nieuprzejma, nie można się nic zapytać. Nie do poznania!!!Dostać się do niej jest ciężko ,trzeba o 6 rano stać już w kolejce przed przychodnią zimą ,latem. Nie warto!

Lekarz godny zaufania zawsze stara sie patrzyć na dobro pacjeta jest miła i uprzejma .

Zawsze przyjmnie,nie zawsze major odpowiednia ilosc czasu

Zawsze przyjmnie,nie zawsze major odpowiednia ilosc czasu

Nie wzbudza mojego zaufania,wszystkie dolegliwości leczy przepisując antybiotyki.Doprosić się od niej o skierowanie na podstawowe badania graniczy z cudem. Nie polecam !!!

No cóz,opinie jak w kazdym zawodzie będą rózne.Ja jestem zadowolony,reaguje kiedy trzeba skierowaniem ,czy na badania czy gdzie indziej.Widzac te kolejki od 6 tej rano,a potem w rejestracji 95% jest do Dr Molodeckiej chyba to o czyms swiadczy?Czemu jak jej niema ma np urlop to i kolejek niema?Trzeba sie troche zastanowic co sie pisze,zawsze mozna lekarza zmienic przecież Lekarz tez czlowiek!Pozdrawiam pacjent.

Świetny lekarz, wzbudza zaufanie. Przydałoby się więcej takich ludzi w Polsce

Świetny lekarz, wzbudza zaufanie. Przydałoby się więcej takich ludzi w Polsce

Zdecydowanie odradzam, opryskliwy babsztyl, ktory sprawia wrazenie jakby laske robil swiatu, ze pracuje w publicznej sluzbie zdrowia. Zadnej inicjatywy w leczeniu, zupelna beznadzieja. Najgorszemu wrogowi nie zyczylabym tak malo kompetentnej osoby. Trzy razy pod rzad nie rozpoznala u mnie zapalenia pluc twierdzac, ze nie slyszy zadnych "szmerow". O maly wlos nie trafilam przez jej pozal sie boze diagnozy do szpitala. Nie bede wspominac juz o tym, ze zeby doprosic sie od niej o skierowanie na jakies badania to trzeba chyba na rzesach stanac. Argumentacja szanownej Molodeckiej: ja z tego rozliczaja i nie ma takiej potrzeby. Bardzo ciekawe. Nie zasluguje na miano lekarza w najmniejszym stopniu. Moja diagnoza? Zatrzymala sie mentalnie w czasach komuny i nie do konca rozumie pewna taka swoja sluzebna role wzgledem pacjenta, dzieki ktorego skladkom otrzymuje wynagrodzenie. Jednym slowem- zal.pl

Zawsze mi pomogła (w moim przypadku trafia z diagnozą w 10). Dopóki będzie w mojej przychodni (a mam nadzieję, że jak najdłużej), będę korzystał z Jej porad.

początkowo bardzo się starała, teraz narzeka na wieczny brak czasu i przepracowanie i nie poświęca zbyt wiele uwagi pacjentowi , oraz narzeka na zbyt niskie zarobki , że musi być na utrzymaniu męża.