dr n. med. Dorota Przybył

2,9

Zdecydowanie nie polecam tego pediatry. Dr Dorota Przybył przepisała mojej niespełna dwuletniej córce pogryzionej przez komary maść sterydową Elosone. Zaufałam Dr Przybył i od razu posmarowałam córkę, ale po przeczytaniu ulotki Elosone byłam przerażona i wściekła. W ulotce wyczytałam, że maść stosuje się od dwóch lat i może powodować zaburzenia wzrostu i rozwoju. Maść ma wiele innych działań niepożądanych, o których lekarka nas nie poinformowała (m.in. istnieje ryzyko zachamowania czynności osi podwzgórzowo-przysadkowo-nadnerczowej) i należy zachować szczególną ostrożność przy stosowaniu jej u dzieci. W ulotce jest napisane również, żeby omijać okolice twarzy. Dziecko na buzi też miało liczne ukąszenia i Dr Przybył nie ostrzegła nas żeby na twarzy jej nie stosować. Zawiodła moje zaufanie, jako matki małego dziecka do lekarza pediatry.

Nie polecam!!!!!!!! Bagatelizująca problem, niemiła. O mały włos nie zastosował bym u 2 miesięcznego dziecka maść na bazie sterydów, a wystarczyła odpowiednia inna zwykła maść - to pierwsza wpadka. A druga poważona to że przy zapaleniu gardła zapisała dziecku syrop na opryszczka miejsc intymnych. Inny lekarz absolutnie doradził ten lek. Masakra. Nie polecam!!!!!!!!!!@@@

Nie polecam!!!!!!!!

Przede wszystkim nieuprzejma, niesympatyczna, wrecz złośliwa. Zbadala dziecko jakby z łaską. Bałam sie zadać jakiekolwiek pytanie, żeby nie robiła niemiłych uwag. Nie polecam, jeśli ktos ceni profesjonalizm a nie fochy lekarzy.

pediatra godna polecenia! konkretna, rzeczowa trafne diagnozy, antybiotyk tylko w ciężkich przypadkach i to najlepiej szybko przyswajalny na wizytach domowych pełna higiena, w weekendy dostępna pod tel. w granicach rozsądku. To już 6 lat, w których Emi ma zaszczyt korzystać z porad p. Dr.

nie polecam. wizyta droga, która trwała 15 min. o wszelkie informacje dotyczące choroby mojego synka musiałam wypytywać sama. fakt, ze kobieta sympatyczna, za to nie godna zaufania.

Najlepsza pediatra w Toruniu, wykazuje zainteresowanie i nie traktuje małego pacjenta przedmiotowo, zawsze życzliwa i uśmiechnięta. Polecam.

Nie polecam tego lekarza. Zignorowała mnie i moje dziecko zbadała przykładając 3 razy słuchawkę na odczepnego przepisała wykrztuśny syrop i powiedziała ze to nic takiego. A parę godzin później okazało się że moje dziecko ma zapalenie płuc i stan jest poważny.

Doktor Przybył jest wspaniałym lekarzem, od 15 lat opiekuje się moimi dziećmi i robi to znakomicie.