dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

POLECAM BARDZO DOBRA LEKARKA . PRZEDEWSZYSTKIM NIE OBOJETNA ,POSWIECA DUZO CZASU TLUMACZY HISTORIE HOROBY. ROBI WSZYSTKO ABY WYLECZYC SWOJEGO PACJETA.

Najlepsza Pani ginekolog jaką do tej pory spotkałam na swojej drodze :) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam lekarz godny polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam lekarz godny polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr Rabiega jest wspaniałą kobietą, a przede wszystkim kompetentnym, wzbudzającym zaufanie pacjeta. Poświęca dużo czasu na wizycie, mówi zrozumiałym językiem, nie wywyższa się swoją wiedzą. Na wynik cytologii czeka się u pani doktor zaledwie 7 dni, na wizycie robi USG, wysłała mnie na badania hormonalne do Kliniki do Poznania a tam zajęła się mną, nie jest obojętna, uśmiechnięta i wyrozumiała. Bardzo serdecznie polecam dr Rabiegę, nie tylko dla kobiet w ciąży ale również tych z problemami ginekologicznymi. Sama zachęca do profilaktyki, przypomina, że raz w roku trzeba robic badanie cytologiczne oraz usg! Jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Robiła mi operację, bardzo dokładna, wytłumaczy spokojnie o co chodzi, naprawdę super. Polecam

POLECAM,KOMPETENTNA, NIEZWYKLE SPOKOJNA, W RAZIE POTRZEBY MOZNA DZWONIC I JESLI TYLKO MOZE TO ODBIERA TELEFON.WIZYTA DELIKTNA - TYLKO TROCHE BOLI, GDY TRZEBA PŁACIC :)))) 150 ZŁ NIESTETY