mgr Dorota Radziszewskamgr Dorota Radziszewska - zdjęcie profilowe

mgr Dorota Radziszewska

Psycholog

Jestem:
- praktykującym psychologiem - obecnie w
Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
-założycielką Centrum Pomocy Psychologicznej
...

Jestem:
- praktykującym psychologiem - obecnie w
Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
-założycielką Centrum Pomocy Psychologicznej
SalutoGeneza
- konsultantką Cross Coachingu- proponuję wsparcie
rodziców w trudnościach wychowawczych
- współpracuję z Fundacją Krajowe Centrum Inicjatyw
Społecznych i Gospodarczych
-mediatorką pozasądową
-trenerką warsztatów psychologicznych i rozwojowych

Pani Dorota jest psychologiem z powolania i to sie czuje juz przy pierwszej wizycie, naprawde stara sie pacjentowi pomoc. Jest ciepla, sympatyczna osoba, ktora polecam z calego serca. Jest bardzo profesjonalna i ma rozlegla wiedze na wiele tematow, co jest wielka inspiracja.

Jest ciepla, sympatyczna osoba, ktora polecam z calego serca.
Jest bardzo profesjonalna i
ma rozlegla wiedze na wiele tematow, co jest wielka inspiracja.

Bardzo Polecam Panią Dorotę. Ma inwidualnie podejście do pacjenta, jest bardzo miła i przekochana osoba.

Spokój , ciepło, uśmiech , zrozumienie i pomoc . Wszystko to znalazłem u Pani Doroty . Wspaniała i profesjonalna osoba , oddana pacjentowi i zawsze zrobi wszystko aby znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji . Nie spodziewałem się , że są jeszcze tacy lekarze . Pokazała mi jak szukać w sobie siły i energii , kiedy wszystko dookoła zawodzi .

Pełen profesjonalizm, jakość, wiedza i zaangażowanie pani dr Doroty Radziszewskiej . Bardzo wysoki poziom umiejętności i empatii ,co według mnie jest również jest bardzo ważne . Polecam w 100%

Z Panią Dorotą miałam kontakt wielokrotnie i za każdym razem byłam zachwycona jej uprzejmością i profesjonalizmem. Oby w naszym życiu pojawiało się jak najwięcej takich osób.

Pani Dorota jest pełni kompetentną osobą. Indywidualnie podchodzi do przypadku, z którym zgłosiłem się. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam panią psycholog. Profesjonalizm i uważności na problemy, tym cechuje się pani Dorota. Jest serdeczną, ciepłą, sympatyczną, budzącą zaufanie oraz o wysokiej kulturze osobistej terapeutką.

Wspaniała osoba, zaangażowana w pracę, czułam jak emanuje chęcią pomocy i to nie tylko mi. Naszemu światu potrzeba takich ludzi od których emanuje dobra energia tak jak od Pani doktor.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo mi pomogła swoim indywidualnym podejściem. Bardzo sympatyczna oraz budzącą zaufanie.

Z całego serca polecam Panią Dorotę. Jest psychologiem z powołania i widać to na każdym spotkaniu. Pani Dorota doskonale zrozumiała moje problemy i pomogła mi zrozumieć co je powoduje. Jest osobą ciepła, zaangażowana i pełną empatii.

Polecam, bardzo Pani Dorota nam pomogła. Pozdrawiam

Polecam, bardzo Pani Dorota nam pomogła. Pozdrawiam