mgr Dorota Radziszewskamgr Dorota Radziszewska - zdjęcie profilowe

mgr Dorota Radziszewska

Psycholog

Jestem:
- praktykującym psychologiem - obecnie w
Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
-założycielką Centrum Pomocy Psychologicznej
...

Jestem:
- praktykującym psychologiem - obecnie w
Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.
-założycielką Centrum Pomocy Psychologicznej
SalutoGeneza
- konsultantką Cross Coachingu- proponuję wsparcie
rodziców w trudnościach wychowawczych
- współpracuję z Fundacją Krajowe Centrum Inicjatyw
Społecznych i Gospodarczych
-mediatorką pozasądową
-trenerką warsztatów psychologicznych i rozwojowych

1. Osoba w pelni kompetentna. Indywidualne podejcie do każdego pacjenta. 2. Wizyta przebiega bez pospiechu. W atmosferze spokoju i opanowania. 3.Psycholog godny polecenia. 4.Pelen profesjonalizm. 5. Do problemów pacjenta podchodzi w sposób kompleksowy.6. Jest osobą ciepłą, sympatyczną, budzącą zaufanie, o wysokiej kulturze osobistej.

Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Sympatyczna, komunikatywna i z idywidualnym podejsciem do pacjenta. Polecam

Byłam przekonana że żaden psycholog już mi nie pomoże. To efekt przykrych dla mnie wcześniejszych doświadczen. Mysliłam się. Pełne zaangażowania podejście Pani doktor skutecznie pomogło. Jej rozległa wiedza, zaangażowanie i brak pośpiechu przy każdej wizycie dały pozytywne efekty. Uwierzyłam w siebie. Pokonałam lęki, obawy i stres. Pozbyłam się depresji. Zamast tego jestem pełna optymizmu. Spokojna i opanowana. Gotowa na samodzielne pokonywanie przeciwności losu. Mogę normalnie funkcjonować. Od kilku lat marzyłam o tym i osiągnęłam to.

1. Profesjonalne, pełne ciepła i zrozumienia podejście do pacjenta. Sposób prowadzenia rozmowy i badania świadczy o dużej wiedzy, kompetencjach zawodowych i zaangażowaniu. 2. Wizyta bez presji czasu, ponaglania i patrzenia na zegarek jak u innych lekarzy, Celem jest udzielenie pomocy i wsparcia a nie odhaczenie wizyty kolejnego pacjenta. 3. Godna polecenia zwłaszcza osobom autentycznie potrzebującym pomocy, 4. Udziela informacji, wskazówek i dokładnie tłumaczy aspekty choroby i leczenia. 5. Do pacjenta i jego problemów podchodzi kompleksowo i metodycznie. 6. Miła, uprzejma a przede wszystkim pełna ciepła i zaangażowania.

Pani psycholog bardzo pomogła mi w pokonaniu moich problemów, zaakceptowaniu siebie. Moje życie stało się lepsze. Dziękuję