lekarz Dorota Rutkowska

Totalna porażka. Pani doktor odmawia wypisania skierowania na badania kobiecie w ciąży twierdząc, że to trzeba prywatnie iść. Oczywiście najśmieszniejszy jest fakt, że wizyta była wizytą w ramach prywatnej, płatnej opieki medycznej, w której wskazane badania znajdują się w pakiecie ciężarnej. Stanowczo odradzam. Pani działa na szkodę pacjenta i chyba warto zgłosić ów fakt do Naczelnej Izby Lekarskiej

Wizyta u Pani dr Doroty mogę opisać krótko: trauma. Arogancka, nieempatyczna, pozbawiona szacunku do Pacjenta osoba. Pani byla uszczypliwa, wyrażała swoje prywatne i złośliwe opinie. Nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, buduje duży dystans i lęk u pacjenta. Lekarz z najgorszego horroru. Nie róbcie sobie tej krzywdy i omijajcie szerokim łukiem.

Wizyta u Pani dr Doroty mogę opisać krótko: trauma.
Nie róbcie sobie tej krzywdy i omijajcie szerokim łukiem.

Szok totalny po wizycie jakiego nie pamietam i mam nadzieje, ze nie spotkam juz takiego absolwenta AM. Studia skonczyc mozna , dyplom ukonczenia dostac nawet okreslona wiedze posiadac i nigdy nie zostac lekarzem, Ktos kto ma tak arogancki stosunek do pacjentow jak p.D.Rutkowska powinna zmienic zawod ,tym bardziej ze nikt z pacjentow nie zmuszal p. Rutkowska to bycia lekarzem wiec uprzejmnie niech nie robi laski

Pani doktor nieuprzejma i mało elastyczna. Arogancka, nie potrafi słuchać.Wyraza swoje prywatne opinie.

Fatalny lekarz. Duża arogancja i poczucie wyższosci, niestety nie idą za tym kompetencje...lekarz nie udzielił mi wsparcia, ani fachowej opieki. Mimo, że poinformowałam ze zemndlałam nie otrzymałam żadnego skierowania na badania, nawet cisnienie nie zostało mi zmierzone. Oby jak najmniej takich lekarzy. Zdecydowanie nie polecam.