lekarz Dorota Sewera

3,3
3,1
3,3
3,1

Totalnie się nie zgadzam z poniższymi wpisami!!! Znam Panią Doktor od wielu lat i jest jedną z najbardziej kompetentnych lekarzy jakich spotkałam!! Zawsze wszystkich przyjmie,wytłumaczy a jak nie jest czegoś pewna szuka innych rozwiązań korzystnych dla nas pacjentów.Pod Jej Gabinetem wieczne ale to wiecznie są tłumy zapisanych jak też proszących o przyjęcie dodatkowo!!!! A to że się nie raz spózni czy pózniej zacznie przyjować...to nie powinno mieć wpływu na ocene lekarza. Chcę zaznaczyć ,że przewazne zawsze Doktor ma celne diagnozy i leczenie. Polecem na Czechowie Tą wlasnie Doktor.

Totalnie się nie zgadzam z poniższymi wpisami!!!
Chcę zaznaczyć ,że przewazne zawsze Doktor ma celne diagnozy i leczenie.
Polecem na Czechowie Tą wlasnie Doktor.

Totalny brak kompetencji i profesjonalizmu W trakcie badania poprosiłam o zmianę lekarza .Powod - obchodzenie się z dzieckiem niczym z workiem po ziemniakach .Na zapytanie zestresowanego dziecka czy będę miala operacje ?odpowiedz - tak jak trzeba będzie to to tak .Ton głosu był wstrętny .Corka się rozpłakała a ona co histeryzujesz ja tez mam zły dzien .... Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu Trauma powraca do tej pory . Zdecydowanie odradzam

Totalny brak kompetencji i profesjonalizmu
Zdarzenie miało miejsce kilka lat temu
Trauma powraca do tej pory .
Zdecydowanie odradzam

Całkowicie nie mam zaufania do kompetencji tej pani. Nie zdiagnozowała popularnej choroby wirusowej mimo typowych dla niej objawów i mimo mojej sugestii, że ją podejrzewam. Nie przypisała mi leku, który w początkowej fazie tej choroby znacznie skraca czas jej trwania i łagodzi jej bardzo nieprzyjemny przebieg. Następnego dnia trafiłem na kompetentnego lekarza, któremu poprawna diagnoza zajęła 5 sek.

Wyjątkowo nieuprzejma,wręcz odpychająca, potraktowała pacjenta tak jakby ten celowo przyszedł zawracać jej głowę. Spóźniona do pracy. Na szczęście w mojej przychodni jest w tej chwili na zastępstwie, więc więcej do tej pani nie trafię. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor b. miła znalazła dla mnie czas już po czasie swojej pracy . Pomogła mi bardzo poświęcając swój prywatny czas Polecam wszystkim gorąco Dziękuję za potraktowanie mnie po ludzku z pełnym zrozumieniem mojej sytuacji i starszego wieku . Bóg zapłać .

Nieuprzejma to bzdura !!!! w zyciu nie spotkałem bardziej kulturalnej uprzejmej i zaangażowanej zawodowo lekarki Zawsze dyspozycyjna i fachowa... Bartłomiej

Jeden z najlepszych lekarzy rodzinnych z jakim miałam kontakt.Profesjonalna, miła i z dużym zasobem wiedzy.Z całego serca polecam!!!

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Przychodni miła sympatyczna pomaga rozwiązać problemy zdrowotne zawsze uśmiechnięta polecam

Jestem pacjentem Pani dr od ok.7 lat,uważam ,że jest jednym z leszych lekarzy rodzinnych w Lublinie jakich miałem przyjemność poznać i leczyć się wraz z cała moją Rodziną.Godna polecenia.

Bardzo miła i sumienna Pani doktor,a poza tym z dużym zasobem wiedzy medycznej i nie tylko.Gorąco polecam wszystkim pacjentom.