lekarz Dorota Sewera

Lekarz rodzinny

Nie polecam tego lekarza, nieuprzejma, ma dziwne nastroje, co nie powinno się odbijać na pacjencie...

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Przychodni miła sympatyczna pomaga rozwiązać problemy zdrowotne zawsze uśmiechnięta polecam

zdecydowanie nie,poniewaz jest nieprzyjemna ,arogancka, zarozumiała

zdecydowanie nie,poniewaz jest nieprzyjemna ,arogancka, zarozumiała

Jeden z najlepszych lekarzy rodzinnych z jakim miałam kontakt.Profesjonalna, miła i z dużym zasobem wiedzy.Z całego serca polecam!!!

Jestem pacjentem Pani dr od ok.7 lat,uważam ,że jest jednym z leszych lekarzy rodzinnych w Lublinie jakich miałem przyjemność poznać i leczyć się wraz z cała moją Rodziną.Godna polecenia.

Zdecydowanie nie polecam!!! Ta Pani chyba nigdy nie miala stycznosci z elementarnymi zasadami kultury. Jest strasznie chamska i nieuprzejma. Zenada...

Bardzo miła i sumienna Pani doktor,a poza tym z dużym zasobem wiedzy medycznej i nie tylko.Gorąco polecam wszystkim pacjentom.

Wielokrotnie byłam pacjentka pani doktor i jak dotąd nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wobec czego polecam z czystym sumieniem

Bardzo mila Pani doktor,zawsze wszystko wytlumaczy,co dotyczy choroby,leczenia czy też udzieli wyczerpującej porady na dany temat.Uważam tę Panią za jedną z lepszych lekarzy w Przychodni na Komp.Polskich.Gorąco polecam innym chorym.

Zdecydowanie nie polecam. Jestem w ciąży. Poszłam po skierowanie na badanie krwi, musiałam wysłuchać wykładu wszechwiedzącej pani doktor o wyższości publicznych gabinetów ginekologicznych i dentystycznych nad prywatnymi. Ciekawe gdzie sama leczy swoje uzębienie. Ogromne problemy z uzyskaniem odpisu wyników badania krwi. Na wyniki nawet nie spojrzała, interpretację zostawiła PRYWATNEMU ginekologowi. Nieuprzejma, można powiedzieć nawet chamska. Zachowanie lekarza odpowiada temu co było w sklepach spożywczych za komuny. Sytuacja powtórzyła się dwa razy. Trzeci raz do niej nie pójdę.