lekarz Dorota Sosnowska

pani doktor prowadziłą moja zagrożoną ciąze wszystko wyjaśniała pocieszała 9 miesiecy mineło prawie bezstresowo dzieki jej kompetencji - oprócz tego to osoba ciepła i serdeczna a to niespotykane u naszych lekarzy - polecam!!

Polecam wizytę u Pani dr Sosnowskiej. Jest dokładna,nie lekceważy pacjenta, umie wysłuchać, a przy tym jest bardzo sympatyczną i radosną kobietą.

Fantastyczny lekarz. Dr Sosnowska jest uprzejma, kompetentna (a w razie konieczności nie waha się zasięgnąć opinii innych specjalistów), wszystko dokładnie tłumaczy, niczego nie bagatelizuje. Bardzo polecam!

Pierwszy raz mam tak dobry kontakt z ginekologiem. Pani Dorota jest bardzo miła i zawsze mogę się do niej zwrócić kiedy mam jakieś pytania. Chciałabym, żebym wszyscy lekarze mieli takie podejście to pacjenta.

Pani Doktor jest godna polecenia , przyjmuje w klinice KaarMed niestety ceny mają bajońskie ale warto ;) w razie kłopotów Dr. Dorota przyjmuje również w Szpitalu na Solcu.

Polecam dr Sosnowską, bo to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze ma czas, odpowiada na każde pytanie wyczerpująco i słucha tego co mówią pacjenci.

Miła i wzbudzająca zaufanie Pani doktor. Słucha co się do Niej mówi, odpowiada na zadane pytania - kompetentna i rzeczowa. To był moja pierwsz wizyta u tej lekarki ale napewno nie ostatnia.

To był moja pierwsz wizyta u tej lekarki ale napewno nie ostatnia.