lekarz Dorota Szczukocka

2,5

Witam. NIE POLECAM Pani doktor! Jest to lekarz , który lekceważy problem dziecka. Prze kilka lat ciągle to samo przepisuje. Nie próbuje nawet zagłąbić się w przyczynę choroby. Nie zleca wogóle badań , chodzi mi tu nawet o zwykłą morfologię. Lekarz bez powołania. Nie ma podejścia do dzieci. Kilka razy zlecał lek i informowała,że można go nabyć w aptece koło Zapiecka. Uciekac jak najdalej! Nieuprzejmą. Wręcz krzyczy na rodzica , który stara się jak najbardziej przybliżyć historie choroby dziecka.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM , PANI ZNUDZONA PRACĄ, WYPALONA ZAWODOWO, NIE MA PODEJSCIA DO DZIECI, KRZYKNĘŁA NA MOJE DZIECKO I ZŁAPAŁA GO MOCNO ZA REKĘ Z NERWAMI ZA TO ZE ZRZUCIŁO JEJ Z BIURKA KARTKĘ

zdecydowanie nie polecam pani doktor. mam wrazenie ze juz jest znudzona swoja praca. lekcewazyla problem mojego dziecka przez 9 miesiecy, mimo ze zwracalam jej uwage, ze z dzieckiem dzieje sie cos nie dobrego. efekt jest taki ze od 8 miesiecy jezdze z dzieckim po lekarzach i szpitalach.

super doktorka polecam,ona i jej mąż to wspaniali lekarze z powołania

super doktorka polecam,ona i jej mąż to wspaniali lekarze z powołania