Pediatra Kielce

Moim zdanie Pani doktor Henryka Guzik jest wspaniałym pediatrą z ogromnym doświadczeniem.

lekarz Dariusz Adamczyk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

Astronautów lok. 4
25-337 Kielce

Polecam bardzo dobry lekarz dla całej rodziny .Zawsze dostępna,do domu chorego przyjedzie na czas.Super lekarz :)

ul. Władysława Orkana 16/72
25-548 Kielce

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam.
Pani dr.bardzo pomocna,zawsze trafnie podaje diagnozę,ma ogromny talent i wiedze jest naprawdę dobra w tym co robi.
Polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

ulica Zakopiańska (Wojska Polskiego 42A) 3/-
25-392 Kielce

To był super lekarz!!!!!Będziemy o nim zawsze pamiętac ale niestety zginłął w wypadku samochodowym.....
Opinia dodana przez: gulia

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

Izba Przyjęć - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach

Kielce

WSPANIALY PEDIATRA. Swietne podejscie do dziecka. Bardzo dobry kontakt. Pani dr przyjmowala moje dziecko na izbie przyjec w szpitaliku na Langiewicza, mimo bardzo duzej ilosci pacjentow, poswiecila nam mnostwo czasu i spokojnie bez pospiechu odpowiedziala na kazde pytanie. POLECAM

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maria Sieczko

Pediatra, Internista

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)
Opinia dodana przez: renata

Beskidzka 6
25-550 Kielce

Trafiłam do Pani doktor ponad rok temu. mój teraz dwuletni synek cały czas chorował.Zaczęło się od infekcji gardła a później co trochę było zapalenie oskrzeli. Ciągle antybiotyki... A już po pierwszej wizycie u niej i radykalnej zmianie leków - koniec z antybiotykiem - synek przestał chorować! i od marca ubiegłego roku jest zdrowy! kiedy tylko coś mnie niepokoiło dzwoniłam a Pani doktor zawsze poradziła mi co zrobic. nie kazała od ...

Pediatrzy w Kielcach