Pediatra Kielce

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa
Moim zdanie Pani doktor Henryka Guzik jest wspaniałym pediatrą z ogromnym doświadczeniem.

lekarz Dariusz Adamczyk

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

Astronautów lok. 4
25-337 Kielce

Polecam bardzo dobry lekarz dla całej rodziny .Zawsze dostępna,do domu chorego przyjedzie na czas.Super lekarz :)

ul. Władysława Orkana 16/72
25-548 Kielce

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam.
Pani dr.bardzo pomocna,zawsze trafnie podaje diagnozę,ma ogromny talent i wiedze jest naprawdę dobra w tym co robi.
Polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

ulica Zakopiańska (Wojska Polskiego 42A) 3/-
25-392 Kielce

To był super lekarz!!!!!Będziemy o nim zawsze pamiętac ale niestety zginłął w wypadku samochodowym.....
Opinia dodana przez: gulia

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

Izba Przyjęć - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Władysława Buszkowskiego w Kielcach

Kielce

WSPANIALY PEDIATRA. Swietne podejscie do dziecka. Bardzo dobry kontakt. Pani dr przyjmowala moje dziecko na izbie przyjec w szpitaliku na Langiewicza, mimo bardzo duzej ilosci pacjentow, poswiecila nam mnostwo czasu i spokojnie bez pospiechu odpowiedziala na kazde pytanie. POLECAM

Opinia dodana przez: Maria

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Polecam
dr.Komorowską jest to lekarz z powołania,konkretna,dobre podejście,rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem :)
Opinia dodana przez: renata

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem, potrafi się w czuć w rolę chorego i pomóc pod każdym względem. Mi pani doktor pomaga do dziś i jestem zadowolony i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Grzegorz

Pediatrzy w Kielcach