lekarz Sylwia Olejnik

Najbardziej nieuprzejmy lekarz jakiego spotkałam. Zero podejścia do pacjenta, zero kultury osobistej, zero przekazanych informacji o zdrowiu. Omijać panią doktor szerokim łukiem

Osoba nie nadająca się na stanowisko lekarza, brak jakiegokolwiek podejścia do dzieci, wszystko robione od niechcenia, brak objaśnienia rozpoznania choroby. Rzucanie kartkami i perfidne olanie pacjenta, ta osoba dała nam znać już przy wejściu że jest tutaj z przymusu a nie z powołania niesienia pomocy innym. Mam nadzieję że nigdy nie trafimy już na tą osobę. Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem.

Mam nadzieję że nigdy nie trafimy już na tą osobę.
Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem.

Lekarz z empatycznym podejściem do dzieci. Trafnie stawia diagnozę. Konkretną, miła, zdecydowana w działaniu. Polecam ta lekarkę.