Janina Malara

2,5
2,5

Pani doktor jest bardzo wyniosła i nieuprzejma. Bardzo niedelikatnie obchodziła się z kilkumiesięcznym dzieckiem. Na zadawane pytania odpowiadała zdawkowo, niektóre informacje podawane przez nią były przestarzałe - np. rozszerzanie diety u niemowląt.

Zdecydowanie nie polecam, ewidentna ignorancja co do wskazanego problemu. Pani doktor wydaje się być bardzo arogancka i niekompetentna. Zła komunikatywność oraz brak próby zrozumienia pacjenta oraz jego problemu. Pracuje jak by była przetrzymywana w przychodni za karę. Zostałam potraktowana z góry, bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Szczerze nie polecam.

Świetna Pani lekarz. Na wizyty jeździmy już drugi rok. Ma fajne podejście do dzieci, wytłumaczy wszystko ,jak najbardziej godna polecenia.

Kompetentna rzeczowa Pani Doktor ! Szybko rozwiała moje wątpliwości dotyczące badań syna i zaleciła dalsze postępowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor !

Pani Doktor szybko i trafnie postawiła diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

Zero kompetencji, zna tylko dwie choroby, a do tego nieuprzejma. Doproszenie się o skierowanie na badania czy do lekarza specjalisty graniczy z cudem

Zdecydowanie polecam jest bardzo kompetentna chodzę z moim dziećmi od 10lat I zawsze krótko chorują odpowiednie leki i konkretne informacje... Raz byłam u innej to 3tyg dziecko nie mogło się wyleczyć...

Ja również nie polecam. Dziś byliśmy z córką 6 ms na wizycie prywatnej. Zależało nam by wizyta szybko się odbyła, więc nie mieliśmy żadnych preferencji co do lekarza. Niestety strasznie się rozczarowaliśmy. Zaluje, że nie przeczytałam opinii na temat tej kobiety bo uważam ze żaden z niej lekarz ,a już na pewno nie nadaje się do leczenia dzieci. Nie ma podejścia w ogóle. Nasza córkę potraktowała strasznie niedelikatnie. Rozumiem, że lekarze nie "pieszczą" się z pacjentami, ale trochę ostrożności jednak by się przydało. Człowiek płaci za wizyte, tudzież ubezpieczenie, ciężko ...

Ja również nie polecam. Dziś byliśmy z córką 6 ms na wizycie prywatnej.
Zależało nam by wizyta szybko się odbyła, więc nie mieliśmy żadnych preferencji co do lekarza. Niestety strasznie się rozczarowaliśmy. Zaluje, że nie przeczytałam opinii na temat tej kobiety bo uważam ze żaden z niej lekarz ,a już na pewno nie nadaje się do leczenia dzieci. Nie ma podejścia w ogóle. Nasza córkę potraktowała strasznie niedelikatnie. Rozumiem, że lekarze nie "pieszczą" się z pacjentami, ale trochę ostrożności jednak by się przydało. Człowiek płaci za wizyte, tudzież ubezpieczenie, ciężko zarobione pieniądze a w odpowiedzi spotyka go arogancja i niemiłe, wręcz opryskiwe podejście. Czulismy sie strasznie niekomfortowo na wizycie a pani "doktor" jakby za karę musiała dziecko badać, krytykując przy tym wagę mojej córki, nie pytając wcześniej o przyczynę!

Zgadzam się z osobami które wcześniej się wypowiadaly na temat p dr nie miła nie sympatyczna pracuje chyba za karę nie powinna mieć kontaktu z dziećmi !!!!!!!!!! NIE POLECAM tej panie dr ni komu !!!!!!!!

Byłam na wizycie z córką w ramach tzw."bilansu 6latka" i mam negatywne odczucia. Pani dość miła, z dystansem. Sprawia wrażenie niezadowolonej z życia i obrażonej na pracę. Na pewno wiedzę posiada, lecz brak jej motywacji. Badanie trwało do 10 min. i z wymaganych w karcie bilansu badań, zostało wykonane 1 - ocena obecności próchnicy. Dodatkowo lekarka osłuchała córkę i tyle. Nie został zbadany wzrok, słuch ani postawa, nie zważono jej, ani nie zmierzono. Nie przeprowadzono też kompletnego wywiadu - zostałam jedynie zapytana czy dziecko przyjmuje jakieś leki na stałę i czy jest pod opieką jakiejś poradni specjalistycznej. Wszystkie dane zostały "spisane" z części wypełnionej przez pielęgniarkę szkolną. Na koniec nie dostałam zwolnieni na dziecko czy zaświadczenia, mimo,że opuściłam dzień w pracy, by zapewnić dziecku opiekę podczas wyznaczonego badania obowiązkowego. Nie polecam!!