Janina Malara

2,5
2,5

Pani miła, uprzejma. Byliśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty u niej. Profesjonalne podejście do pacjenta,

Najgoryszy lekarz z jakim miałam kontakt kiedykolwiek! NIE POLECAM! Niemiła, opryskliwa wręcz,sprawia wrażenie jakby w pracy musiała być za karę. Ta pani za nasze pieniądze otrzymuje pensję w NFZ więc niech się cieszy ze ma pracę i szanuje ludzi albo niech otworzy sobie prywatny gabinet, z tym, że wtedy nie będzie miała żadnych pacjentów.

Najgoryszy lekarz z jakim miałam kontakt kiedykolwiek! NIE POLECAM!

Ta pani nie powinna nazywać siebie lekarzem. Brak wiedzy i kompetencji. Przemądrzała i arogancka. Nie potrafi postawić diagnozy. Omijajcie szerokim łukiem. Brak podejścia do pacjenta.

Zdecydowanie polecam , profesjonalne podejście ,osoba kompetentna której można zaufać.

Zdecydowanie zgadzam się z osobami które miały styczność z Panią doktor... taki człowiek nie powinien mieć kontaktu z osobą dorosła nie mówiąc już o dzieciach... jest niemiła, komputer w jej świecie chyba nie istnieje, odnosi się tak jakby stanowiła pępek świata... a nam również szacunek się należy bo sroce spod ogona nie wyskoczyliśmy... Nie polecam!!!! Lekarz to osoba z powołania a Pani dr albo się wypaliła zawodowo albo poprostu wybrała nie tą drogę w życiu co trzeba!!!

Nieprzyjemna,niekompetentna,nie ma podejscia do dzieci...Ta Pani nie nadaje sie do pracy z ludzmi a juz napewno nie z malymi dziecmi! Zdecydownanie odradzam!

Tak niefachowego lekarza dawno nie spotkałam. Chociaż jestem pacjentka to szacunek tez mi się należy.

Zdecydowanie niekompetentna. Zbagatelizowała problem, w dodatku osoba nieuprzejma. Nie polecam